kandydatów

Etat Inspektor

Firma: Komenda Miejska Policji w Szczecinie miejsce pracy: Szczecin

Komenda Miejska Policji w Szczecinie
Komendant Miejski Policji poszukuje kandydatówkandydatek na stanowisko:
Inspektor
Miejsce pracy: Szczecin
Ogłoszenie o naborze Nr 99955

Warunki pracy

Praca wykonywana w siedzibie jednostki od poniedziałku do piątku w godzinach 07:30 – 15:30, przy stanowisku komputerowym poniżej połowy dobowego wymiaru czasu. Oświetlenie naturalne i sztuczne. Budynek 3 kondygnacyjny, praca wykonywana w biurze na 2 piętrze.

Zakres zadań

  • Prowadzenie ewidencji sprzętu: łączności, kwaterunku, kulturalno-oświatowego, mundurowego, techniki biurowej i policyjnej, przeciwpożarowego, żywnościowego;
  • Rozliczanie rachunków i faktur dotyczących administrowania obiektem;
  • Administrowanie obiektem, zlecanie napraw sprzętu będącego w użytkowaniu komisariatu oraz brakowanie sprzętu nienadającego się do użytku; zgłaszanie do Wydziału Administracyjno-Gospodarczego KMP niezbędnych do wykonania prac remontowych, zgłaszanie przełożonemu informacji dot. bieżących potrzeb jednostki, bieżący nadzór nad pracą sprzątaczek, konserwatora;
  • Zaopatrywanie jednostki w sprzęt, narzędzia, środki czystości i druki resortowe;
  • Prowadzenie Księgi Kontowej mandatów gotówkowych, rozliczanie środków z tytułu grzywien; rozliczanie z powierzonego wyposażenia i sprzętu funkcjonariuszy zwalnianych z KMP Szczecin;
  • Rozliczanie wniosków o przyznanie dopłat do wypoczynku, wypłatę równoważnika pieniężnego w zamian za przejazd PKP, rozliczanie delegacji;
  • Sporządzanie list obecności pracowników Policji, ewidencja zwolnień i urlopów pracowników – wprowadzanie do systemu SWOP;
  • Sporządzanie wniosków w celu przedłużenia lub rozwiązania umowy o pracę.

Wymagania niezbędne

wykształcenie: średnie
doświadczenie zawodowe/staż pracy: co najmniej 1 rok i 6 miesięcy doświadczenia zawodowego w administracji publicznej.
  • znajomość ustawy z dnia 21 listopada 2008 r. o służbie cywilnej (Dz. U. z 2021 r. poz. 1233);
  • znajomość przepisów ustawy z dnia 29 września 1994 r. o rachunkowości (Dz. U. z 2021 r., poz. 217 ze zm.) w zakresie prowadzenia gospodarki kasowej, rozdział 2;
  • znajomość rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 31 października 2002 r. w sprawie wysokości, warunków i trybu przyznawania policjantom należności za podróże i przeniesienia służbowe (Dz. U. z 2002 r., Nr 191, poz. 1598 ze zm);
  • znajomość rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 21 maja 2010 r. w sprawie sposobu i trybu gospodarowania składnikami rzeczowymi majątku ruchomego, w który wyposażone są jednostki budżetowe (Dz. U. z 2010 r., Nr 114, poz. 761 ze zm);
  • znajomość ustawy z dnia 16 grudnia 2016 r. o zasadach zarządzania mieniem państwowym (Dz. U. z 2019 r. poz. 1302 ze zm.)
  • umiejętność redagowania pism.
  • umiejętność biegłej obsługi komputera
  • znajomość obsługi programu Microsoft Office Excel, Microsoft Office Power Point
  • posiadanie aktualnego poświadczenia bezpieczeństwa uprawniającego do dostępu do informacji niejawnych o klauzuli „poufne” wydane przez organy Policji, ABW lub SKW albo złożenie oświadczenia o wyrażeniu zgody na przeprowadzenie postępowania sprawdzającego.
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe