kandydatów

Etat Inżynier jakości (R&D)

Firma: NES Global Talent miejsce pracy: Szczecin

NES Global Talent jest firmą rekrutacyjną specjalizującą się w stanowiskach technicznych. 500 doświadczonych rekruterów NES wspiera Kandydatów i firmy w 28 krajach, z 45 biur w branżach: Farmacja, Sprzęty Medyczne, Energetyka, Budownictwo i Nieruchomości, Nafta i Gaz, IT, Produkcja.

Dla Naszego Klienta, globalnej firmy z branży produkcyjnej, prowadzimy obecnie rekrutację na stanowisko:

Inżynier jakości (R&D)
Miejsce pracy: Szczecin

Zakres obowiązków:
  • zarządzanie jakością w ramach przydzielonych projektów
  • nadzór nad dokumentacją projektową zgodnie z listami kontrolnymi innowacji w zakresie nowych produktów
  • aktywny udział w utrzymaniu i doskonaleniu Systemu Zarządzania Jakością
  • wdrażanie narzędzi jakościowych, takich jak metody rozwiązywania problemów, FMEA, QbD
  • nadzór nad właściwym wykorzystaniem narzędzi takich jak Plan i Raport Zarządzania Ryzykiem, FMEA
  • współpraca z zespołem projektowym
  • monitorowanie i raportowanie statusu projektu do kierownika ds. jakości
  • przeprowadzanie audytów wewnętrznych i zewnętrznych
  • prowadzenie kontroli produktów
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
  • doświadczenie w dziale jakości jako inżynier jakości
  • mile widziane doświadczenie w branży farmaceutycznej lub wyrobów medycznych
Klient oferuje:
  • stabilne zatrudnienie na podstawie o umowę o pracę
  • prywatną opiekę medyczną
  • dofinansowanie do karty Multisport