kandydatów

Etat Product Manager ds. produkcji

Firma: Stylus Sp. Z o.o. Sp.K miejsce pracy: Szczecin

Ogłoszenie numer: 6915177, z dnia 2022-04-26

Firma produkcyjna lider branży okiennych, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatki na stanowisko:

Product Manager ds. produkcji

Miejsce pracy: Szczecin

Opis stanowiska

  • współpraca z kontrahentami z rynku azjatyckiego oraz europejskiego
  • kształtowanie produktów pod kątem technologicznym, logistycznym i marketingowo-sprzedażowym
  • analiza statystyk sprzedażowych, oferty konkurentów
  • rozwijanie i modyfikowanie produktów pod kątem optymalizacji kosztów
  • działania analityczne, planistyczne, wdrożeniowe i kontrolne
  • usprawnianie procesów produkcji,
  • wprowadzanie działań korygujących na podstawie reklamacji
  • współpraca z kadrą zarządzającą

Wymagania

  • wykształcenie wyższe - doświadczenie minimum roczne na podobnym stanowisku ( podobna specyfika obowiązków)
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego ( warunek konieczny)
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność pracy pod presją czasu i stresu
  • umiejętności analityczne
  • prawo jazdy kat B

Oferujemy

  • duże możliwości rozwoju i awansu
  • pracę w nowoczesnym, dynamicznym i młodym środowisku
  • umowę o pracę na pełnym etacie
  • praca pon pt 7-15
  • ubezpieczenie grupowe
  • prywatna opieka medyczna LuxMed
  • pakiet Multisport
  • premie świąteczne
  • spotkania integracyjne

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 26-04-2022
Wyświetleń: 149