Etat Konsultant / Konsultantka w Dziale Industrial & Logistic

Firma: Axi Immo miejsce pracy: Szczecin

AXI IMMO Group jest liderem wśród polskich firm doradczych świadczących kompleksowe usługi na rynku nieruchomości komercyjnych.

Jesteśmy aktywni w najdynamiczniej rozwijających się sektorach nieruchomości komercyjnych: powierzchni magazynowych, biurowych, gruntów inwestycyjnych oraz doradztwie inwestycyjnym, property i facility management.

Poszukujemy lokalnej osoby ze Szczecina lub okolic, która chciałaby dołączyć do naszego Zespołu i wzmacniać pozycję AXI IMMO Group w woj. zachodnio-pomorskim.

Konsultant / Konsultantka w Dziale Industrial & Logistic
Miejsce pracy: Szczecin
Opis stanowiska:
  • prowadzenie procesów doradczych dla Klientów w zakresie najmu powierzchni magazynowych w tym m.in.:
    • badanie potrzeb Klienta
    • wyszukiwanie nieruchomości odpowiadających wymaganiom
    • prezentowanie nieruchomości
    • kompletowanie ofert oraz ich porównywanie
    • negocjacje warunków najmu oraz wsparcie Klienta przy podpisywaniu umowy najmu
  • budowanie oraz utrzymywanie relacji biznesowych z najemcami i właścicielami nieruchomości magazynowych
  • aktywne pozyskiwanie nowych Klientów
  • monitorowanie rynku nieruchomości magazynowych w woj. zachodnio-pomorskim
  • współpraca z innymi Działami AXI IMMO Group w zakresie rozwoju biznesu w regionie
  • udział w wydarzeniach branżowych
Wymagania:
  • doświadczenie w wynajmie nieruchomości (dodatkowym atutem będzie doświadczenie w sektorze nieruchomości magazynowych)
  • umiejętności miękkie takie jak: łatwość w nawiązywaniu kontaktów i budowaniu relacji, umiejętności sprzedażowe, samodzielność, odpowiedzialność, zaangażowanie,
  • znajomość języka angielskiego, pozwalająca na swobodną komunikację biznesową
  • dobra znajomość MS Office, w szczególności PowerPoint i Excel
  • prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • ciekawą, odpowiedzialną pracę w polskiej firmie
  • udział w rozwijaniu nowego, lokalnego Oddziału Firmy
  • nastawienie na długofalową współpracę
  • możliwości rozwoju zawodowego
  • miłą i przyjazną atmosferę pracy

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 26-04-2022
Wyświetleń: 181