kandydatów

Etat Specjalista ds. Controllingu finansowego

Firma: Centrum Rozwoju Szkół Wyższych TEB Akademia sp. z o.o. miejsce pracy: Szczecin

Specjalista ds. Controllingu finansowego

TEB Akademia sp. z o.o. to założyciel największej w Polsce grupy uczelni niepublicznych

 – Wyższych Szkół Bankowych i Dolnośląskiej Szkoły Wyższej

Siłą TEB Akademii są ludzie, ich talenty i ambicje.
To oni budują twórcze i skuteczne zespoły, wyznaczają cele i poszukują innowacyjnych sposobów ich realizacji. Odnoszą sukcesy, uczą się na błędach, nigdy nie nudzą się w pracy.

Aktualnie Dział Controllingu Finansowego poszukuje kandydata na stanowisko:

Twoje przyszłe zadania to:
  • Kontrola realizacji budżetu i analiza odchyleń.
  • Tworzenie i rozwój narzędzi kontrolingowych.
  • Analiza wyników okresowych, wskazywanie ryzyk, przygotowanie rekomendacji.
  • Opracowywanie raportów i analiz dla kadry kierowniczej.
  • Nadzór nad prawidłową strukturą kosztowo – przychodową w systemie.
  • Współpraca z działami finansowymi uczelni wyższych.
  • Wykonywanie audytów i prognoz.
Szukamy właśnie Ciebie, jeśli cechuje Cię:
  • Kilkuletnie doświadczenie w dziale controllingu lub finansowym.
  • Znajomość zasad rachunkowości (zwłaszcza zarządczej).
  • Doświadczenie w zakresie SAP FI/CO – jako dodatkowy atut
  • Umiejętność tworzenia raportów w PowerBI– będzie dodatkowym atutem.
  • Wysokie zdolności analityczne.
  • Samodzielność, dokładnośćoraz dobra organizacja pracy i komunikatywność.
  • Bardzo dobra znajomość Excel oraz innych programów pakietu MS Office.
  • Wykształcenie wyższe (preferowany kierunek: finanse i rachunkowość).
W zamian oferujemy Ci:
  • Umowę o pracę na pełen etat.
  • Współpracę i wsparcie zespołu, tworzącego kreatywne środowisko pracy.
  • Możliwość skorzystania z pakietu dodatków pozapłacowych.
  • Dodatkowe dni wolne w roku (ok. 7 – 8 dni).
  • Hybrydowy system pracy (praca w biurze przez 3 lub 2 dni w tygodniu).
  • Elastyczny czas pracy.
  • Kurs j. angielskiego.
  • Dostęp do specjalistycznej wiedzy – szkolenia, spotkania z ekspertami, literatura fachowa.
  • Możliwość podjęcia studiów podyplomowych na preferencyjnych warunkach.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Centrum Rozwoju Szkół Wyższych TEB Akademia, Aleja Niepodległości 2, 61-874 Poznań, moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji bieżącego procesu rekrutacyjnego. Zgoda może być wycofana w dowolnym momencie, lecz nie wpływa to na ważność czynności wykonanych przed jej wycofaniem.