kandydatów

Etat Sprzedawca

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Gryfinie miejsce pracy: Gryfino

Powiatowy Urząd Pracy w Gryfinie
Sprzedawca
Miejsce pracy: Gryfino
Numer: StPr/22/0210
OBOWIĄZKI:

1. Przygotowanie stanowiska pracy. 2. Przyjmowanie towarów. 3. Obsługa urządzeń sklepowych. 4. Obsługa kasy fiskalnej. 5. Przygotowanie towarów do sprzedaży. 6. Bezpośrednia obsługa klienta. 7. Wydawanie faktur, paragonów. 8. Obsługa reklamacji.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Miejsce pracy:

Gryfino

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gryfinie