kandydatów

Etat Atlassian Administrator

Firma: PSI Polska Sp. z o.o. miejsce pracy: Szczecin

Gdy zapalasz światło, nadajesz bagaż na lotnisku, tankujesz paliwo lub podróżujesz pociągiem – prawdopodobnie korzystasz z naszego oprogramowania. Od 1969 roku rozwijamy i integrujemy systemy informatyczne dla energetyki, produkcji i logistyki. PSI Polska jest częścią międzynarodowego koncernu PSI AG, który zatrudnia na całym świecie ponad 2000 osób, z czego 350 w Poznaniu, Szczecinie i Gliwicach.

Atlassian Administrator
Miejsce pracy: Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój i utrzymanie rozwiązań PSI opartych na platformie Atlassian w tym: zarządzanie projektami, wymaganiami i testami, współpraca z klientami zewnętrznymi, zarządzanie dokumentacją

  • Administracja i rozwój systemu Jira i Confluence

  • Tworzenie i utrzymanie skryptów automatyzujących działania użytkowników systemu

  • Tworzenie i utrzymanie rozwiązań integrujących Jira i Confluence z innymi systemami

  • Analiza, testowanie i konfiguracja rozszerzeń JIRA

  • Rozwiązywanie problemów technicznych i merytorycznych

  • Ocena wymagań funkcjonalnych i niefunkcjonalnych pod kątem ich realizowalności

Nasze wymagania:
  • Znajomość Jira i Confluence na poziomie administratora
  • Znajomość systemu kontroli wersji ((preferowany GIT)
  • Znajomość JavaScript, HTML, CSS pozwalająca na tworzenie rozszerzeń UI dla systemów Atlassian
  • Znajomość innych języków programowania (Java, Python), zagadnień związanych z integracją poprzez usługi REST
  • Znajomość baz danych oraz języka SQL
  • Znajomość narzędzi do zarządzania zależnościami w projektach (Maven/Gradle)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie C1
  • Mile widziana znajomość języka skryptowego Groovy
  • Mile widziana znajomość rozwiązań raportujących (Crystal Reports, BIRT, Jasper lub pokrewne)
  • Mile widziane doświadczenie w zarządzaniu wymaganiami/testami (np. jako tester/analityk)
  • Mile widziana znajomość rozwiązań JJUPIN a.k.a PowerScripts for Jira i/lub ScriptRunner
Co oferujemy?
  • Ciekawe projekty realizowane dla dużych, zadowolonych klientów (m.in. LPP S.A., Volkswagen, Audi, Empik, CCC, Airbus, Enea, PERN, MPK Poznań)
  • Biuro w samym centrum Poznania – 3 minuty od dworca PKP, park koło biura
  • Komfortowe wyposażenie biura – kilkuosobowe pokoje, chillout-room, parkingi i prysznice dla rowerzystów
  • Stabilność i bezpieczeństwo zatrudnienia w firmie o 50-letniej tradycji
  • Elastyczne godziny pracy i przyjazną atmosferę bez sztucznej hierarchii
  • Imprezy firmowe i rodzinne (20 różnych firmowych wydarzeń w ciągu roku, warsztaty technologiczne dla dzieci)
  • Pakiet świadczeń – prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, platforma benefitowa, karta Multisport
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.