kandydatów

Etat Sprzedawca

Firma: MARILYN Sp. z o.o. - Sp. k. miejsce pracy: Szczecin

Firma MARILYN Sp. z o.o. Sp. k.

poszukuje osoby na stanowisko:

Sprzedawca
Miejsce pracy: Szczecin

SZCZECIN Galaxy - al. Wyzwolenia 18-20

SZCZECIN Outlet Park - ul.Struga 42

Opis stanowiska:
  • Profesjonalna obsługa klienta zgodna ze standardami firmy
  • Dbanie o poprawność ekspozycji towarów
  • Udział w przygotowaniu oraz realizacji konkursów i akcji promocyjnych
  • Dbanie o przyjazną atmosferę pracy
  • Osiąganie założonych celów sprzedażowych i dbanie o wizerunek firmy
Wymagania:
  • Wykształcenie minimum średnie, osoby nie uczące się
  • Minimum roczne doświadczenie w sprzedaży i w kontakcie z klientem
  • Dyspozycyjność, gotowość do pracy w systemie zmianowym i w weekendy
  • Umiejętność doskonałej obsługi klienta
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Kreatywność, inicjatywa i zaangażowanie w wykonywaniu powierzonych zadań
Oferujemy:
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • Szkolenia z zakresu obsługi klienta
  • Możliwość rozwoju
Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji przez MARILYN Sp. z o.o. Sp. k. z Łodzi (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2014 r. poz. 1182)”.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 09-03-2022
Wyświetleń: 130