kandydatów

Etat Inżynier Budowy / Kierownik Robót Budowlanych

Firma: folwark - osiedle botanica miejsce pracy: Szczecin

Ogłoszenie numer: 6487431, z dnia 2022-02-05

Jesteśmy firmą realizującą własne projekty z zakresu rewitalizacji, przebudowy i adaptacji budynków zabytkowych (Folwark Osiedle Botanica) oraz budowy nowych stylizowanych budynków mieszkalnych i użytkowych.

Folwark Osiedle Botanica
Skarbimierzyce 1
72-002 Dołuje
biuro@folwark-botanica.pl
tel: 519178251
Szczecin/Zachodniopomorskie

Inżynier Budowy / Kierownik Robót Budowlanych

Miejsce pracy: zachodniopomorskie / Szczecin

Opis stanowiska

Prowadzenie, nadzorowanie i koordynowanie robót budowlanych w zakresie budownictwa wielorodzinnego ( 3 kondygnacje) oraz adaptacji budynków zabytkowych na galerie, biura, w tym:

  • analiza dokumentacji technicznej
  • ustalanie harmonogramu planowanych robót
  • organizowanie przebiegu prowadzonych prac - zarządzanie pracownikami oraz podwykonawcami
  • odbiory bieżące / nadzór jakościowo - ilościowy
  • rozliczenia materiałowo-sprzętowo-godzinowe
  • współpraca z inwestorem

Wymagania

  • wykształcenie wyższe w zakresie budownictwa
  • uprawnienia budowlane oraz doświadczenie na budowie: co najmniej 3 lata w tym 2 lata w jednej firmie
  • w przypadku absolwentów doświadczenie oraz uprawnienia nie są wymagane
  • samodzielność i odpowiedzialność
  • wysoki poziom wrażliwości na detal (wysoka jakość wykonywanych robót)
  • wysokie zaangażowanie
  • zdolność do kierowania zespołem
  • zainteresowanie budownictwem (zarówno stare jak i nowe technologie)

Oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • wieloletnią pracę w jednym miejscu
  • po "sprawdzeniu się" dużą swobodę działania i możliwość wdrażania własnych pomysłów
  • wynagrodzenie adekwatne do wiedzy i zaangażowania
  • możliwość uczestniczenia w pełnym procesie budowlanym - od projektu do niestandardowego wykończenia
  • możliwość zdobycia uprawnień (dla absolwentów)
  • przyjazną atmosferę pracy

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 06-02-2022
Wyświetleń: 168