kandydatów

Etat Junior C++ Developer - Dział B+R

Firma: Flash-Butrym sp.j. miejsce pracy: Szczecin

Ogłoszenie numer: 6396186, z dnia 2022-01-20

Jesteśmy największym polskim importerem sprzętu oświetleniowego ukierunkowanego na przemysł rozrywkowy (estrada, teatr, dyskoteka itp.).

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, otwarciem zakładu produkcyjnego w Skarbimierzycach,

poszukujemy osoby na stanowisko:

Junior C++ Developer - Dział B+R

Miejsce pracy: zachodniopomorskie / Szczecin

Opis stanowiska

Jeżeli jesteś studentem ostatniego roku studiów, bądź absolwentem uczelni wyższej. Jeżeli Twoją pasją jest programowanie. Jeżeli lubisz wyzwania i chcesz się nadal rozwijać. Jeżeli chcesz wziąć udział w pracach projektowych nowej generacji lampy scenicznej, to ogłoszenie jest dla Ciebie.

  • tworzenie i testowanie oprogramowania sterującego urządzeniami oświetlenia scenicznego
  • utrzymywanie i rozwój istniejących projektów
  • tworzenie dokumentacji
  • współpraca z zespołem projektowym

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • dobra znajomość języka C i/lub C++

Mile widziane:

  • znajomość podstawowych zagadnień z zakresu elektroniki
  • znajomość zagadnień programowania systemów wbudowanych opartych na mikrokontrolerach z rdzeniami ARM
  • doświadczenie w tworzeniu oprogramowania na mikrokontrolery STM i NXP
  • umiejętność prowadzenia prac pomiarowych, gromadzenia danych z testów i tworzenia raportów.

Oferujemy

  • trwałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku,
  • stabilne i atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych kwalifikacji i zaangażowania
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego,
  • możliwość zdobywania uprawnień i kwalifikacji zawodowych
  • otwarte i przyjazne środowisko pracy
  • pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole działu R&D (praca stacjonarna)

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 20-01-2022
Wyświetleń: 143