kandydatów

Etat Młodszy informatyk

Firma: Zachodniopomorski Urząd Wojewódzki w Szczecinie miejsce pracy: Szczecin

Zachodniopomorski Urząd Wojewódzki w Szczecinie
Dyrektor Generalny poszukuje kandydatówkandydatek na stanowisko:
Młodszy informatyk
Miejsce pracy: Szczecin
Ogłoszenie o naborze Nr 90717

Warunki pracy

·         Charakter pracy: w systemie jednozmianowym, ośmiogodzinnym,

·         nietypowe godziny pracy (w tym dyżury). Z uwagi na charakter zadań konieczność przebywania na terenie Urzędu w przypadku awarii, usterek, napraw realizowanych poza godzinami pracy

·         Praca wykonywana w pozycji siedzącej,  wymuszonej

·         Elementy pracy fizycznej

·         stanowisko pracy wyposażone jest w komputer, monitor ekranowy, drukarkę, telefony, faks, ksero - obsługa komputera powyżej 4 godzin  dziennie

·         oświetlenie dzienne i sztuczne

·         stanowisko pracy znajduje się na I piętrze budynku ZUW, częściowo dostosowanym do potrzeb osób niepełnosprawnych, winda oraz urządzenia higieniczno-sanitarne na każdej kondygnacji, brak podjazdów.

Zakres zadań

  • instaluje i konfiguruje systemy operacyjne, oraz aplikacje na komputerach Zachodniopomorskiego Urzędu Wojewódzkiego;
  • pomaga pracownikom ZUW w zakresie użytkowania oprogramowania i sprzętu komputerowego (laptopy, komputery, ups’y) i drukująco-skanującego (drukarki, skaner, urządzenia wielofunkcyjne) wraz z peryferiami;
  • zapewnia serwisu oprogramowania i sprzętu;
  • podłącza i konfiguruje urządzenia komputerowe;
  • diagnozuje i rozwiązuje problemy z siecią komputerową Zachodniopomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Szczecinie;
  • obsługuje konferencje organizowane przez Zachodniopomorski Urząd Wojewódzki w Szczecinie z wykorzystaniem sprzętu audio-video (w tym zwłaszcza: kostka dziennikarska, cyfrowy mikser audio, cyfrowy mikser video, projektor multimedialny, nagłośnienie przewodowe i bezprzewodowe);
  • usuwa awarie w sytuacjach nadzwyczajnych zgodnie z poleceniami wydawanymi przez przełożonych.

Wymagania niezbędne

wykształcenie: średnie lub średnie informatyczne
doświadczenie zawodowe/staż pracy: doświadczenia zawodowego
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie A2 - umożliwiający swobodne czytanie dokumentacji technicznych
  • gotowość do podnoszenia swoich umiejętności i kompetencji;
  • Dobra znajomość systemów Windows z usługą pracy w domenie (instalacja i konfiguracja);
  • Umiejętność diagnozowania awarii i naprawy sprzętu komputerowego;
  • Znajomość pakietu Ms Office (Word, Excel, PowerPoint);
  • Umiejętność konfiguracji sieci w systemie Windows (IPv4, znajomość protokołu TCP);
  • Umiejętność konfiguracji sprzętu sieciowego (urządzenia wielofunkcyjne, drukarki, skanery, itp.)
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • znajomość ustawy o ochronie informacji niejawnych, o służbie cywilnej, o wojewodzie i administracji rządowej w województwie