kandydatów

Etat Specjalista Sprzedaży E-Commerce

Firma: Concentrix miejsce pracy: Szczecin

Concentrix CVG International jest międzynarodowym liderem w dynamicznie rozwijającej się branży obsługi klienta. To specjalista w dostarczaniu najwyższej jakości wsparcia technicznego globalnym liderom rynku technologii informatycznych, elektroniki komunikacyjnej oraz komunikacji. Dzięki stale rosnącemu zapotrzebowaniu na usługi wspracia w zakresie outsourcingu, firma Concentrix ciągle się rozwija. Z naszą wiedzą techniczną wspieramy ponad 2000 producentów sprzętu i oprogramowania komputerowego. Concentrix istnieje w 40 krajach, prowadzi tzw. Customer Interaction Centers (Centrum Obsługi Klienta). Grupa zatrudnia łącznie ok. 225 tys. osób.

Specjalista Sprzedaży E-Commerce
Szczecin

Ponad 400 pracowników w naszym biurze w samym centrum Szczecina każdego dnia świadczy wyjątkowe wsparcie oferując doskonałą obsługę naszym zróżnicowanym klientom. Dołącz do naszego szybko rozwijającego się zespołu w jednej z największych firm obsługi klienta na świecie!

Nowo powstały zespół będzie odpowiedzialny za wsparcie sklepu internetowego.

Budujemy zespół od podstaw! Szukamy wielu nowych pracowników działu obsługi klienta, Z DOŚWIADCZENIEM W SPRZEDAŻY E-COMMERCE.

Bądź z nami od samego początku i rozpocznij swoją karierę zawodową z Concentrix.

Jako specjalista e-commerce będziesz wspierał nasz team w obsłudze klienta za pośrednictwem rozmowy telefonicznej.

Twój zakres obowiązków:
  • Codzienny kontakt telefoniczny z klientem biznesowym (połączenia wychodzące)
  • Udzielanie klientowi profesjonalnej informacji na temat naszej oferty
  • Przedstawianie klientowi profitów i korzyści naszego produktu z branży e-commerce
  • Współpraca z Team Leaderami i Mentorami
Wymagania:
  • DOŚWIADCZENIE W SPRZEDAŻY E-COMMERCE(przez internet/telefon/etc) - WYMÓG KONIECZNY!!!
  • Entuzjazm w kontakcie z drugim człowiekiem
  • Chęć rozwoju, nauki nowych umiejętności
  • Nastawienie na jakość
  • Umiejętności komunikacyjne – szczególnie te werbalne
Oferujemy:
  • Umowę o pracę
  • Pracę w najnowocześniejszym biurowcu - Posejdonie
  • Bezpłatną, prywatną opiekę medyczną
  • Pakiem myBenefit – vouchery na zakupy i aktywności sportowe
  • Atrakcyjny bonus za zarekomendowanie Twoich znajomych do pracy z nami.
  • Wiele możliwości rozwoju kariery zawodowej
  • Wiele możliwości na podwyższanie swoich kompetencji – szkolenia językowe, dostęp do platformy e-learningowej, treningi dla kandydatów na stanowiska kierownicze