kandydatów

Etat Technolog / Konstruktor Mebli

Firma: Uni-Mebel sp. z o.o. sp. k. miejsce pracy: Szczecin

Ogłoszenie numer: 6158160, z dnia 2021-12-09

Jesteśmy polską grupą przemysłową realizującą projekty w kraju i za granicą. Zajmujemy się wykonawstwem izolacji termicznych oraz kompleksowym wyposażeniem wnętrz okrętowych i hotelowych. Produkujemy meble pod indywidualne preferencje i potrzeby klientów. W związku z realizowanymi i przyszłymi projektami oraz ciągłym rozwojem poszukujemy zmotywowanej i doświadczonej osoby, która chce się rozwijać w obszarze konstrukcyjno-technologicznym. Jeśli lubisz pracę z ludźmi i nie boisz się ambitnych zadań to dołącz do naszego zespołu!

Technolog / Konstruktor Mebli

Miejsce pracy: zachodniopomorskie / Szczecin

Opis stanowiska

Praca na tym stanowisku będzie polegała na:

  • opracowanie projektów i konstrukcji mebli w oparciu o potrzeby klientów i wymagania technologiczne ze szczególnym uwzględnieniem optymalizacji wykonania nowych projektów,
  • sporządzanie pomiarów, dokumentacji technicznej oraz wykonawczej,
  • dobór materiałów i akcesoriów z uwzględnieniem ich właściwości technicznych oraz walorów estetycznych,
  • nadzór nad dokumentacją techniczną (rysunki, programy CNC, zmiany projektowe, rozkroje, itp.),
  • wykonywanie obliczeń konstrukcyjnych mających na celu jak naj efektywniejsze wykonanie projektu w zakresie rozwiązań technologicznych, jakościowych, bezpieczeństwa oraz optymalizacji kosztowej,
  • opracowanie nowych rozwiązań konstrukcyjnych oraz modernizacja istniejących rozwiązań,
  • materiałoznawstwo, w tym znajomość nowoczesnych materiałów stosowanych w branży meblowej i FF&E,
  • wprowadzanie do dokumentacji technicznej rozwiązań konstrukcyjnych powstałych w efekcie analizy informacji uzyskanych podczas realizacji projektu,
  • przygotowanie kalkulacji budżetowych (wycen, kosztorysów oraz zapotrzebowania na materiały i akcesoria) dla nowo pozyskiwanych projektów,
  • opracowanie harmonogramów wdrożenia i monitorowanie statusu projektu,
  • nadzór nad zapewnieniem jakości projektu, produktu oraz procesu,
  • współpraca (rozmowy, uzgodnienia) z Klientami firmy i działem produkcji.

Wymagania

Od kandydata/ki oczekujemy:

  • wykształcenie techniczne (preferowany kierunek: technologia drewna, specjalność meblarstwo lub profil konstrukcyjny),
  • 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku, doświadczenie w firmie produkcyjnej będzie dodatkowym atutem,
  • bardzo dobra znajomość programu AutoCAD, mile widziany imos, (znajomość innych programów graficznych będzie dodatkowym atutem),
  • umiejętność projektowania mebli oraz pozostałego wyposażenia wnętrz,
  • wprowadzanie rysunków technicznych do obrabiarek sterowanych numerycznie,
  • samodzielność przy wykonywaniu powierzonych zadań, inicjatywa w działaniu,
  • bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność, zaangażowanie, asertywność,
  • pomysłowość, innowacyjność, wyobraźnia przestrzenna,
  • umiejętność współpracy,
  • dobra znajomość języka angielskiego lub/i niemieckiego w mowie i piśmie,
  • znajomość obsługi programów MS Windows, MS Office,
  • prawo jazdy kat. B, gotowość do odbywania podroży służbowych.

Oferujemy

Dla kandydata/ki oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat w firmie o zasięgu krajowym i zagranicznym,
  • bardzo dobrą atmosferę pracy w zespole pozytywnych, sympatycznych i kreatywnych osób, a jednocześnie wysokiej klasy specjalistów i inżynierów,
  • pracę w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym umożliwiającą rozwój oraz poszerzenie doświadczenia zawodowego,
  • pełne wsparcie wdrożeniowe i jasno przedstawione cele,
  • pracę pełną wyzwań i możliwość realizacji własnych inicjatyw,
  • preferencyjne warunki ubezpieczenia grupowego, prywatną opiekę medyczną, karta sportowa,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i zaangażowania,
  • pracę z prestiżowymi i ambitnymi projektami na samodzielnym stanowisku,
  • elastyczne godziny rozpoczynania pracy (7:00-9:00).