kandydatów

Etat Pomocnik kucharza

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Gryfinie miejsce pracy: Gryfino

Powiatowy Urząd Pracy w Gryfinie
Pomocnik kucharza
Miejsce pracy: Gryfino
Numer: StPr/21/0771
OBOWIĄZKI:

1. dobra organizacja pracy – mając do przygotowania kilka różnych potraw jednocześnie, kucharz powinien właściwie rozplanować wykonanie zadań, by wydawać posiłki na czas i w odpowiedniej kolejności 2. wielozadaniowość – kucharz odpowiedzialny jest nie tylko za przygotowanie potraw, ale zakupy produktów spożywczych, nadzór nad pracą pomocników i komponowanie nowych dań 3. skrupulatność – osoba skrupulatna i dokładna nie zapomni dodać do potraw najważniejszych składników i przypraw. Zadba również o odpowiednią dekorację posiłku 4. umiejętność pracy pod presją czasu – wiele zamówień do zrealizowania w tym samym czasie, głodni i niecierpliwi klienci czekający na posiłki - to częste zjawiska w restauracjach i barach

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Zawód: Pomoc kuchenna (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 4)
Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: KSIĄŻECZKA ZDROWIA DO CELÓW SANITARNO-EPIDEMIOLOGICZNYCH

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : nadzór nad estetyką podawania dań, nadzór nad przygotowaniem dań na czas i ich wydawaniem, sprawdzanie stanu świeżości i jakości produktów wykorzystyw [Umiejętność 1] : komponowanie karty dań, przygotowywanie posiłków, nadzór nad estetyką podawania dań, przygotowywanie potraw zgodnie z zasadami żywienia

Miejsce pracy:

Gryfino

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gryfinie