kandydatów

Etat Nauczyciel do prowadzenia zajęć muzycznych

Firma: Yamaha Szkoła Muzyczna miejsce pracy: Szczecin

Ogłoszenie numer: 5999073, z dnia 2021-11-11

Yamaha Szkoła Muzyczna

Edukacja Muzyczna dla dzieci, młodzieży i dorosłych.
Od ponad 50 lat YAMAHA rozwija kursy nauczania muzyki dla osób w każdym wieku.

Programy te są stosowane w Szkołach Muzycznych YAMAHA na całym świecie.
YAMAHA pragnie rozbudzić uzdolnienia muzyczne u wszystkich osób, poczynając od najmłodszych, a w celu dalszego rozwoju umiejętności muzycznych, oferuje szeroki zakres ciągłego wsparcia w formie nauczania.

Nauczyciel do prowadzenia zajęć muzycznych

Miejsce pracy: zachodniopomorskie / Szczecin

Opis stanowiska

Zatrudnimy nauczyciela muzyki do prowadzenia następujących zajęć:

  • Nauka gry na pianinie i keyboardzie dla dzieci i młodzieży.
  • Zajęcia indywidualne i grupowe.
  • Zajęcia rytmiczne dla dzieci w wieku 2-4.

Zapewniamy szkolenia oraz własny programy nauczania. Umowa o pracę na pełny etat lub w zależności od dyspozycyjności kandydata: pół etatu lub umowa zlecenie. Praca w godzinach popołudniowych -do 5 godzin dziennie.

Wymagania

  • Wymagana umiejętność gry na pianinie.

Szukamy osób dyspozycyjnych, zaangażowanych, dla których nauczanie muzyki, a także kontakt z dziećmi i młodzieżą są pasją. Ludzi z talentem do przekazywania wiedzy i dysponujących odpowiednią wiedzą merytoryczną, metodyczną oraz predyspozycjami do wykonywania zawodu nauczyciela.

Oferujemy

  • Praca w solidnej, renomowanej Szkole Muzycznej YAMAHA
  • Stałe podnoszenie własnych kwalifikacji poprzez cykliczne kursy i szkolenia organizowane przez Centralę Szkół Muzycznych YAMAHA
  • Pracę na najnowszych instrumentach firmy YAMAHA.
  • Pełne wsparcie metodyczne (licencjonowane podręczniki, płyty CD, itp.). Zapewniamy szkolenia oraz własne programy nauczania.
  • Umowa o pracę na pełny etat. Praca w godzinach popołudniowych do 5 godzin dziennie.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 12-11-2021
Wyświetleń: 233