kandydatów

Etat Inspektor

Firma: Urząd Morski w Szczecinie miejsce pracy: Szczecin

Urząd Morski w Szczecinie
Dyrektor poszukuje kandydatówkandydatek na stanowisko:
Inspektor
Miejsce pracy: Szczecin
Ogłoszenie o naborze Nr 87337

Warunki pracy

  • zagrożenie korupcją,

  • praca biurowa przy komputerze ponad 4 godziny dziennie,

  • stanowisko pracy w pomieszczeniu biurowym,

  • obecność wind do III piętra,

  • podjazd dla osób niepełnosprawnych w budynku Czerwonego Ratusza do poziomu parteru oraz wejście schodami,

  • brak odpowiednio dostosowanych toalet dla potrzeb niepełnosprawnych.

Zakres zadań

  • Prowadzi rejestr osób uprawnionych do korzystania z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych i przyznanych w ramach funduszu świadczeń.
  • Ustala uprawnienia pracowników do świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych oraz przygotowuje listy wypłat w celu zapewnienia dystrybucji świadczeń i przekazania informacji do Wydziału Finansowo-Księgowego.
  • Przygotowuje dokumentację merytoryczną związaną z udzielaniem zamówień publicznych dla zapewnienia usług na rzecz realizacji działalności socjalnej.
  • Organizuje pracę obiektów socjalnych.
  • Przyjmuje zgłoszenia pobytu w obiektach socjalnych oraz nalicza odpłatności za wypoczynek.
  • Opracowuje roczny plan przychodów i wydatków w ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych celem optymalnego wykorzystania środków Funduszu w danym roku.
  • Ściśle współpracuje z organizacjami związkowymi działającymi w Urzędzie Morskim w Szczecinie przy ustalaniu zasad i warunków regulaminu Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych.
  • Prowadzi sprawy dotyczące udzielania pożyczek mieszkaniowych celem świadczenia pomocy na cele mieszkaniowe na warunkach określanych w umowie.

Wymagania niezbędne

wykształcenie: średnie
doświadczenie zawodowe/staż pracy: co najmniej 6 miesięcy doświadczenia zawodowego związane z działalnością socjalną
  • Znajomość przepisów ustaw o Zakładowym Funduszu Świadczeń Socjalnych, podatku dochodowym od osób fizycznych
  • Komunikatywność
  • Umiejętność obsługi pakietu biurowego MS Office
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe