kandydatów

Etat Asystent projektanta

Firma: NP Consult Sp. zo.o. miejsce pracy: Szczecin

Ogłoszenie numer: 5932242, z dnia 2021-11-02

NP Consult Sp. zo.o.

NP Consult od 2008 roku specjalizuje się w projektowaniu konstrukcji na rynki skandynawskie, więcej informacji o firmie można znaleźć na naszej stronie www.npconsult.pl

Asystent projektanta

Miejsce pracy: zachodniopomorskie / Szczecin

Opis stanowiska

  • modelowanie konstrukcji prefabrykowanych,
  • sporządzanie dokumentacji warsztatowej elementów żelbetowych i stalowych,
  • współpraca z zespołem oraz uzgodnienia międzybranżowe,
  • obliczenia statyczno-wytrzymałościowe

Wymagania

  • tytuł inżyniera budownictwa (po KBI),
  • dobra znajomość AutoCada,
  • podstawowa znajomość eurokodów.
  • dodatkowe atuty: znajomość programu Tekla Structures, doświadczenie w projektowaniu.

Oferujemy

  • zatrudnienie na pełen etat na umowę o pracę lub w innej dogodnej formie,
  • możliwość rozwoju zawodowego przy projektowaniu w oparciu o nowoczesne technologie,
  • dostęp do najnowszej wiedzy inżynierskiej,
  • wsparcie doświadczonych projektantów,
  • koleżeńską atmosferę pracy.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 02-11-2021
Wyświetleń: 155