kandydatów

Etat Stażysta ds. kontrolno-rozpoznawczych/ funkcjonariusz

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie miejsce pracy: Szczecin

Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie
Stażysta ds. kontrolno-rozpoznawczych/ funkcjonariusz
Miejsce pracy: Szczecin
Numer: StPr/21/3471
OBOWIĄZKI:
- REALIZACJA ZADAŃ Z ZAKRESU KONTROLNO - ROZPOZNAWCZEGO- UDZIAŁ W SZKOLENIU KWALIFIKACYJNYM- PRZESTRZEGANIE OBOWIĄZUJĄCYCH REGULAMINÓW I ZASAD W SŁUŻBIE W TYM WARUNKÓW BHP- RZETELNE I NIENAGANNE WYKONYWANIE OBOWIĄZKÓW SŁUŻBOWYCH I POLECEŃ PRZEŁOŻONYCH- STAŁE PODNOSZENIE SWOICH KWALIFIKACJI ZAWODOWYCH I SPRAWNOŚCI FIZYCZNEJ POPRZEZ SAMOKSZTAŁCENIE I UDZIAŁ W ZAJĘCIACH W-F ITP.WSZELKIE INFORMACJE I SPOSÓB REKRUTACJI: https://www.gov.pl/web/kmpsp-szczecin/km-psp-szczecin---stazysta-ds-kontrolno-rozpoznawczych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Miejsce pracy:

Szczecin

Rodzaj umowy:

Mianowanie

Wynagrodzenie brutto:

od 3 700 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie