kandydatów

Etat Referent

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie miejsce pracy: Szczecin

Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie
Referent
Miejsce pracy: Szczecin
Numer: StPr/21/3446
OBOWIĄZKI:
- ustalenie prawa do świadczeń z ubezpieczenia emerytalno-rentowego, obliczanie ich wysokości oraz kierowanie akt sprawy do postępowania orzeczniczego,- opracowywanie decyzji w zakresie świadczeń emerytalno-rentowych,- ustalenie okoliczności powstania nadpłat i niedopłat emerytur i rent oraz dodatków do emerytur i rent,- ustalanie wysokości potrąceń z emerytur i rent z tytułu zaległych składek, nadpłat oraz innych tytułów,- ustalenie i pobieranie zaliczki na podatek dochodowy i składki na ubezpieczenie zdrowotne.Komplet dokumentów należy składać osobiście lub przesłać listownie na adres KRUS OR Koszalin, 75-846 Koszalin ul. Słowiańska 5, zgodnie z wytycznymi zawartymi w ogłoszeniu zamieszczonym na stronie internetowej www.bip.krus.gov.pl w zakładce "Praca w KRUS", a następnie "OR w Koszalinie"
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: DOŚWIADCZENIE MILE WIDZIANE
Uprawnienia: ZNAJOMOŚĆ USTAWY O UBEZPIECZENIU SPOŁECZNYM ROLNIKÓW I STATUTU KRUS
Uprawnienia: UMIEJĘTNOŚĆ PRACY W ZESPOLE
Uprawnienia: ZNAJOMOŚĆ USTAWY O EMERYTURACH I RENTACH Z FUNDUSZU UBEZPIECZEŃ SPOŁECZNYCH
Uprawnienia: UMIEJĘTNOŚĆ OBSŁUGI APLIKACJI I URZĄDZEŃ BIUROWYCH
Uprawnienia: WYSOKA KULTURA OSOBISTA
Uprawnienia: MILE WIDZIANE OSOBY POSIADAJĄCE ORZECZENIE O STOPNIU NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI
Uprawnienia: KOMUNIKATYWNOŚĆ

Miejsce pracy:

Szczecin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie