kandydatów

Etat Konserwator-elektryk

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie miejsce pracy: Szczecin

Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie
Konserwator-elektryk
Miejsce pracy: Szczecin
Numer: StPr/21/3070
OBOWIĄZKI:
- naprawa, konserwacja i montaż instalacji elektrycznych oraz sprzętu elektrycznego z zastosowaniem narzędzi ręcznych i elektronarzędzi (np. wiertarek) oraz mierników instalacji, a w szczególności:- wymiana instalacji elektrycznych,- układanie nowych instalacji elektrycznych,- wymiana osprzętu elektrycznego, a szczególności: opraw, wyłączników, gniazd, sterowników, zegarów, zamków, elektrozaczepów itp.,-wymiana bezpieczników, żarówek, świetlówek, starterów, itp.,- naprawa drobnego sprzętu elektrycznego np. lampki nocne,- usuwanie na bieżąco zgłoszonych usterek elektrycznych,- dokonywanie odczytu stanu liczników elektrycznych,- wykonywanie okresowych: pomiarów instalacji elektrycznej, odgromowej i natężenia oświetlenia oraz sporządzanie protokołów z tych czynności;
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Uprawnienia: Dozór nad eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1 kV
Uprawnienia: Eksploatacja urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1 kV

Wymagania inne:

obsługa elektronarzędzi,umiejętność czytania schematów elektrycznych,predyspozycje do pracy na wysokości

Miejsce pracy:

Szczecin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 100 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie