kandydatów

Etat Product manager

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie miejsce pracy: Szczecin

Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie
Product manager
Miejsce pracy: Szczecin
Numer: StPr/21/3376
OBOWIĄZKI:
- NAWIĄZYWANIE I UTRZYMYWANIE KONTAKTÓW BIZNESOWYCH Z KLIENTAMI- ZBIERANIE INFORMACJI O KLIENTACH I ICH POTRZEBACH- TWORZENIE ROZWIĄZAŃ TECHNICZNYCH DOSTOSOWANYCH DO POTRZEB KLIENTA- NEGOCJACJA WARUNKÓW WSPÓŁPRACY Z KLIENTAMIWYMAGANIA:- WYKSZTAŁCENIE MINIMUM ŚREDNIE- WIEDZA TECHNICZNA W ZAKRESIE MECHANIKI I ELEKTRYKI- SAMODZIELNOŚĆ I INICJATYWA DZIAŁANIA- SILNA MOTYWACJA DO PRACY- UMIEJĘTNOŚĆ PRACY W ZESPOLE- KREATYWNOŚĆ- PRAWO JAZDY KAT. B- ZNAJOMOŚĆ BRANŻY TECHNICZNEJ (SPRĘŻAREK, SYSTEMÓW UZDATNIANIA SPRĘŻONEGO POWIETRZA) BĘDZIE DODATKOWYM ATUTEMOFERUJEMY:- PRACĘ W RENOMOWANEJ FIRMIE O STABILNEJ POZYCJI NA RYNKU- PRACĘ W MŁODYM I AMBITNYM ZESPOLE- MOŻLIWOŚĆ DALSZEGO ROZWOJU- STAŁE ZATRUDNIENIE (PEŁNY ETAT, UMOWA O PRACĘ)- NARZĘDZIA PRACY (SAMOCHÓD, TELEFON, LAPTOP)- KARTA MULTISPORT- PAKIET MEDICOVER
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: PRACA W ZESPOLE
Uprawnienia: ZNAJOMOŚĆ BRANŻY TECHNICZNEJ
Uprawnienia: PRAWO JAZDY B

Miejsce pracy:

Szczecin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie