Etat Pozostali pracownicy obsługi biurowej/stanowisko: specjalista ds. procesów back office

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie miejsce pracy: Szczecin

Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie
Pozostali pracownicy obsługi biurowej/stanowisko: specjalista ds. procesów back office
Miejsce pracy: Szczecin
Numer: StPr/21/3366
OBOWIĄZKI:
- obsługa wszelkich procesów związanych z masową ilością danych,- czynności związane z bezpośrednią oraz pośrednią obsługą klienta,- obsługa klienta zagranicznego,- zarządzanie podstawowymi i zmiennymi danymi w specyficznych systemach komputerowych,- opracowywanie zgłoszeń poprzez mailowy oraz telefoniczny kontakt z klientem,- zapisywanie danych w systemie informatycznym,- ogólne czynności Call Center,- obsługa reklamacji i zażaleń
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Język: niemiecki, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
Uprawnienia: BARDZO DOBRA OBSŁUGA KOMPUTERA
Uprawnienia: DOKŁADNOŚĆ, SUMIENNOŚĆ, ZAANGAŻOWANIE
Uprawnienia: STARANNOŚĆ
Uprawnienia: UMIEJĘTNOŚĆ ANALITYCZNEGO MYŚLENIA

Miejsce pracy:

Szczecin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie