Etat Pozostali pracownicy obsługi biura gdzie indziej niesklasyfikowani/ stanowisko: starszy inspektor do

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie miejsce pracy: Szczecin

Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie
Pozostali pracownicy obsługi biura gdzie indziej niesklasyfikowani/ stanowisko: starszy inspektor do spraw kwatermistrzowskich
Miejsce pracy: Szczecin
Numer: StPr/21/3355
OBOWIĄZKI:
Ogólny zakres obowiązków:* Przyjmowanie na stan inwentarza KM i JGR środków trwałych i środków trwałych w użytkowaniu przez wypisywanie dokumentów księgowych - przyjęcie środka trwałego OT.* Zdejmowanie ze stanu inwentarza środków trwałych i środków trwałych w użytkowaniu poprzez wypisywanie następujących dokumentów księgowych: likwidacja LT, LN; zmiana miejsca użytkowania MT, MW; protokoły przekazania PT; not księgowych.* Prowadzenie ksiąg: ewidencji ilościowej KM PSP i KW PSP; ewidencji inwentarzowych tj. środków trwałych w użytkowanie dotyczących KM PSP i KW PSP.* Uzgadnianie sald kont 013, 011 z wydziałem kwatermistrzowskim KW PSP; co miesięczne uzgadnianie sald kont 013, 011, 020, 072, 071, 310 z księgowościąKM PSP.* Naliczanie rocznych umorzeń środków trwałych będących na stanie KM PSP i KW PSP; dokonywanie sprawozdań ze środków trwałych do GUS; prowadzenie kart szczegółowych środków trwałych.* Prowadzenie kartotek ilościowo-wartościowych z magazynów A i B; co miesięczne rozliczanie magazynów A i B pod względem ilościowym i wartościowym; rozliczanie inwentaryzacji z magazynu A i B, KM PSP.* Rozliczanie inwentaryzacji środków trwałych oraz środków trwałych w użytkowaniu z KM PSP i JRG; oznakowanie sprzętu numerami inwentarzowymi w JRG i KM PSP; prowadzenie sprawozdawczości dotyczącej realizowanych kampanii społecznych przez komendę miejską.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: ZNAJOMOŚĆ USTAWY O RACHUNKOWOŚCI
Uprawnienia: KODEKS POSTĘPOWANIA ADMINISTRACYJNEGO
Uprawnienia: DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE (wymagany staż - lata: 3)

Wymagania inne:

Wykształcenie średnie. Doświadczenie zawodowe: 3 miesiące pracy w administracji. Znajomość ustawy o Państwowej Straży Pożarnej, Kodeksu Postępowania Administracyjnego, Ustawy o Rachunkowości.

Miejsce pracy:

Szczecin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 100 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie