kandydatów

Etat Specjalista ds kadr i płac

Firma: STALREM Sp. z o.o. oddział Szczecin miejsce pracy: Szczecin

Ogłoszenie numer: 5833266, z dnia 2021-10-19

Ogólnopolska firma handlowo-usługowa

Specjalista ds kadr i płac

Miejsce pracy: zachodniopomorskie / Szczecin

Opis stanowiska

  • samodzielne prowadzenie dokumentacji personalnej
  • prowadzenie i rozliczanie ewidencji czasu pracy
  • przygotowywanie listy płac,zasiłków,podatku dochodowego
  • rozliczanie umów cywilnoprawnych
  • sporządzanie zgłoszeń i deklaracji rozliczeniowych ZUS oraz informacji PIT-4,PIT-11,deklaracji PFRON,GUS
  • tworzenie raportów oraz zestawień na potrzeby wewnętrzne firmy

Wymagania

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • znajomość przepisów z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i podatku dochodowego od osób fizycznych
  • znajomość programu OPTIMA Kadry i Płace oraz Płatnik
  • zaangażowanie, samodzielność, terminowość
  • podstawowa wiedza do wykonywania drobnych prac księgowych

Oferujemy

  • pracę w stabilnej, dobrze zorganizowanej, dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę ( cały etat)
  • miłą atmosferę w pracy