kandydatów

Etat Realizator światła / stanowisko: operator oświetlenia

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie miejsce pracy: Szczecin

Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie
Realizator światła / stanowisko: operator oświetlenia
Miejsce pracy: Szczecin
Numer: StPr/21/3300
OBOWIĄZKI:
1. Znajomość instalacji elektrycznej w obiekcie teatru.2. Bieżąca konserwacja instalacji elektrycznej obiektu teatralnego:-drobne naprawy instalacji elektrycznej, wymiana gniazdek, żarówek, itd.,- dbałość o należyty stan oświetlenia awaryjnego i kierunkowego w pomieszczeniach teatralnych.3. Przeglądy i konserwacja urządzeń elektrycznych oraz elektroakustycznych i utrzymywanie ich w czystości i sprawności technicznej:- stwierdzanie ewentualnych uszkodzeń sprzętu, maszyn, elektronarzędzi,- wykonywanie drobnych napraw i wprowadzanie usprawnień technologicznych,- w poważniejszych przypadkach oddanie do serwisu i pilotowanie napraw.4. Współpraca z reżyserem i scenografem w celu ustalenia wymagań, jakie ma spełniać scenariusz oświetlenia w przedstawieniach teatralnych.5. obsługa sprzętu i urządzeń elektroakustycznych dla potrzeb prób i spektakli teatralnych.6. Oświetleniowiec prowadzący przedstawienie odpowiada za całokształt powierzonych mu obowiązków, a w szczególności za:- prawidłowe przygotowanie realizacji światła dla uzyskania jak najlepszych efektów oświetleniowych w przedstawieniu,- prawidłową obsługę prób i przedstawień,- prawidłową konserwację urządzeń oświetleniowych oraz utrzymanie ich w stałej sprawności technicznej.7. Udział w wyznaczonych próbach teatralnych (czynna współpraca z reżyserem, scenografem, choreografem, kompozytorem i innymi twórcami teatralnymi oraz pracowniami z innych działów).8. Sporządzanie opisu obsługi spektakli na egzemplarzach sztuk.9. czynny udział wraz z zespołem teatralnym w festiwalach i wyjazdach gościnnych na terenie kraju i poza granicami państwa.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, elektryczne
Uprawnienia: UMIEJĘTNOŚĆ PRACY W ZESPOLE
Uprawnienia: PRACA NA WYSOKOŚCI
Uprawnienia: POZYTYWNE NASTAWIENIE
Uprawnienia: UPRAWNIENIA SEP DO 1 kV

Wymagania inne:

wykształcenie minimum średnie najlepiej techniczne o profilu elektrycznym, elektronicznym

Miejsce pracy:

Szczecin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 200 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie