kandydatów

Etat Realizator dźwięku / stanowisko: operator akustyk

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie miejsce pracy: Szczecin

Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie
Realizator dźwięku / stanowisko: operator akustyk
Miejsce pracy: Szczecin
Numer: StPr/21/3296
OBOWIĄZKI:
1. Przeglądy i konserwacja urządzeń dźwiękowych, utrzymywanie ich w czystości oraz sprawności technicznej:- stwierdzanie ewentualnych uszkodzeń sprzętu, maszyn, narzędzi;- wykonywanie drobnych napraw i wprowadzanie usprawnień technologicznych;- w poważniejszych przypadkach oddawanie do serwisu i pilotowanie napraw.2. Obsługa sprzętu i urządzeń akustycznych dla potrzeb prób i spektakli teatralnych.3. Współpraca z reżyserem i kompozytorem w celu ustalenia wymagań, jakie ma spełniać realizacja dźwięku w przedstawieniu teatralnym.4. Akustyk prowadzący przedstawienie odpowiada za całokształt powierzonych mu obowiązków, a w szczególności za:- prawidłowe przystosowanie aparatury akustycznej dla uzyskania jak najlepszych efektów dźwiękowych,- prawidłową obsługę prób i przedstawień,- prawidłową konserwację sceniczną urządzeń akustycznych oraz utrzymanie ich w stałej sprawności technicznej.5. Udział w wyznaczonych próbach teatralnych (czynna współpraca z reżyserem, scenografem, choreografem, kompozytorem i innymi twórcami teatralnymi oraz pracownikami z innych działów).6. Sporządzanie opisu obsługi spektakli na egzemplarzach sztuk.7. Czynny udział wraz z zespołem teatralnym w festiwalach i wyjazdach gościnnych na terenie kraju i poza granicą państwa.8. Praca na wysokości, na pomostach technicznych nad sceną i nad stropem podwieszonym nad widownią.9. Dbałość o przydzielone narzędzia i odzież ochronną.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, elektryczne
Uprawnienia: POZYTYWNE NASTAWIENIE
Uprawnienia: PRACA NA WYSOKOŚCI
Uprawnienia: UMIEJĘTNOŚĆ PRACY W ZESPOLE

Wymagania inne:

wykształcenie minimum średnie najlepiej techniczne o profilu elektrycznym, elektronicznym

Miejsce pracy:

Szczecin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 200 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie