kandydatów

Etat Kasjer walutowy

Firma: Kantor Wymiany Walut Dukato miejsce pracy: Szczecin

Ogłoszenie numer: 5795658, z dnia 2021-10-12

DUKATO to nowoczesna firma, która powstała na początku 2007 roku.

Oferujemy bezpieczne transakcje walutowe w zakresie kupna, ale i sprzedaży walut.

Kasjer walutowy

Miejsce pracy: zachodniopomorskie / Szczecin

Opis stanowiska

  • obsługa klienta

Wymagania

  • wykształcenia średniego lub wyższego
  • zaświadczenie o niekaralności
  • mile widziana znajomość rynku i kurs kasjera walutowego

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • umowę o pracę na cały etat
  • miłą atmosferę
  • prywatną opiekę medyczną
  • dodatkową premię
  • elastyczne godziny pracy

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 13-10-2021
Wyświetleń: 209