Etat Specjalista kontroli jakości/stanowisko: inspektor jakości

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie miejsce pracy: Szczecin

Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie
Specjalista kontroli jakości/stanowisko: inspektor jakości
Miejsce pracy: Szczecin
Numer: StPr/21/3292
OBOWIĄZKI:
- Dokonywanie kontroli jakościowej produktów i procesów, pomiary oraz weryfikacja pomiarów i prawidłowości prowadzonej przez produkcję dokumentacji- dokumentowanie wykrytej niezgodności materiału lub procesu; zabezpieczenie zdjęć z defektami, pomiarami, etykietami. Dopilnowanie zabezpieczenia i prawidłowego oznakowania materiału niezgodnego na kwarantannie; w przypadku niezgodności procesowej wypełnienie arkusza reklamacji wewnętrznej;- dokonywanie inspekcji dostaw surowców, przyklejanie etykiet, sporządzanie arkusza inspekcji dostaw i rejestrowanie danych w pliku dostaw;- w przypadku stwierdzenia niezgodności na etapie przyjęcia surowców, zabezpieczenie dokumentacji zdjęciowej i wnioskowanie o założenie formalnej reklamacji, przygotowywanie prób do wysłania do dostawcy;
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

[Umiejętność 1] : DOKŁADNOŚĆ, ZNOJOMOŚĆ PROCESÓW PRODUKCYJNYCH, UMIEJĘTNOŚC PRACY Z DOKUMENTAMI, Sumienność, zorientowanie na cel

Miejsce pracy:

Szczecin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie