kandydatów

Etat Taksówkarz

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie miejsce pracy: Szczecin

Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie
Taksówkarz
Miejsce pracy: Szczecin
Numer: StPr/21/3270
OBOWIĄZKI:
Szukasz pracy ?Chcesz zostać kierowcą BOLT ?Partner BOLT poszukuje kierowców kat. B do jazdy na aplikacji BOLT w Szczecinie i okolicy.Praca dla Pań i Panów, dla Studentek i Studentów.Jeżeli lubisz jeździć samochodem, jesteś dyspozycyjny oraz otwarty na ludzi i chcesz dobrze zarabiać zadzwoń do nas lub napisz.Samochody posiadają instalację gazową, klimatyzację oraz pakiet rozszerzonego ubezpieczenia TAXI.Praca polega na transporcie osób z pkt A do pkt B w oparciu o aplikację BOLT i Google Maps.. Nie jest wymagana znajomość Szczecina i okolic.Co oferujemy:- prace w dynamicznie rozwijającej się firmie w Szczecinie- wynagrodzenie w systemie prowizyjnym 40-50% z utargu netto. *Pamiętaj nie obchodzi Cię nic oprócz jazdy samochodem*- praca w systemie zmianowym- atrakcyjne premie dla najlepszych kierowców- serwis oraz paliwo do samochodów po naszej stronie- umowa zlecenie prowizyjne z opłaconym ZUSem oraz podatkiem- wysokie zarobki zależne od zaangażowania w pracę- darmowe podłączenie do aplikacji oraz pomoc- atrakcyjne warunki dla studentów- gwarancje jazdy pod sprawdzonym przez BOLT partneremGwarantujemy:- bardzo wysokie zarobki, które są zależne od włożonej pracy- napiwki i bonusy- terminowe wypłaty- premieCo wymagamy:- aktualnych badan lekarskich i psychotechnicznych na stanowisko kierowcy taxi- zaświadczenia o niekaralności- ukończone 20 lat- prawo jazdy kat. B minimum 1 rok- wysokiej kultury osobistej i zaangażowania
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: BADANIA MEDYCZNE NA TAXI
Uprawnienia: OBSŁUGA SMARTFONA
Uprawnienia: PRAWO JAZDY B
Uprawnienia: ZAŚWIADCZENIE O NIEKARALNOŚCI
Uprawnienia: KULTURA OSOBISTA

Wymagania inne:

Znajomość obsługi nawigacji Google Maps,Minimalny okres jeżdżenia samochodem to 12 miesięcy.

Miejsce pracy:

Szczecin

Rodzaj umowy:

Wybór

Wynagrodzenie brutto:

od 2 850 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie