kandydatów

Etat Starszy inspektor ds. przejazdów nienormatywnych

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie miejsce pracy: Szczecin

Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie
Starszy inspektor ds. przejazdów nienormatywnych
Miejsce pracy: Szczecin
Numer: StPr/21/3153
OBOWIĄZKI:
- Prowadzi postępowania związane z wydawaniem decyzji i postanowień administracyjnych w sprawie przejazdu pojazdów nienormatywnych krajowych przewoźników drogowych i uzgadnianie tras przejazdów- Prowadzi postępowania w celu uzgodnienia trasy i warunków przejazdu pojazdów specjalnych dla Wojskowej Komendy Transportu- Współpracuje z innymi Wydziałami oraz Oddziałami w zakresie prowadzonych spraw z zakresu przejazdów ponadnormatywnych- Współpracuje z Rejonami w zakresie pomiaru skrajni poziomej i pionowej dróg oraz drogowych obiektów inżynierskich- Udziela odpowiedzi na wnioski i skargi obywateli i instytucji w zakresie spraw związanych z przejazdami pojazdów nienormatywnychWYMAGANIA NIEZBĘDNE:- Wykształcenie: średnie- praktyczna znajomość przepisów dotyczących dróg publicznych, prawa o ruchu drogowym oraz przepisów kodeksu postępowania administracyjnego,- znajomość sieci drogowej województwa zachodniopomorskiego,- obsługa komputera, w tym dobra znajomość programów Pakietu Office,- kompetencje: wykorzystanie wiedzy i doskonalenie zawodowe, rzetelność, organizacja pracy i orientacja na osiąganie celów, współpraca, komunikacja- Posiadanie obywatelstwa polskiego- Korzystanie z pełni praw publicznych- Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarboweWYMAGANIA DODATKOWE:- Wykształcenie: wyższe inżynierskie o specjalności drogowej, budowlanej lub transport,- Doświadczenie zawodowe co najmniej 1 rok w obszarze drogownictwa- prawo jazdy kategorii B,SZCZEGÓŁY OFERTY POD LINKIEM:https://nabory.kprm.gov.pl/zachodniopomorskie/szczecin/starszy-inspektor,85006,v7
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: Korzystanie z pełni praw publicznych
Uprawnienia: ZORIENTOWANIE NA REALIZACJĘ I OSIĄGANIE CELÓW
Uprawnienia: OBSŁUGA KOMPUTERA
Uprawnienia: ZNAJOMOŚĆ KODEKSU POSTĘPOWANIA ADMINISTRACYJNEGO
Uprawnienia: ORGANIZACJA PRACY
Uprawnienia: PAKIET MS OFFICE
Uprawnienia: KOMUNIKACJA
Uprawnienia: Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe
Uprawnienia: RZETELNOŚĆ

Miejsce pracy:

Szczecin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

3 800 - 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie