kandydatów

Etat Specjalista ds. Controllingu

Firma: Cukiernia Mistrza Jana Sp. z o.o. miejsce pracy: Szczecin

Cukiernia Mistrza Jana Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie należy do brytyjskiej grupy kapitałowej Bright Blue Foods Limited. BBF jest jednym z wiodących brytyjskich producentów ciast i deserów chłodzonych, dostarczającym produkty do wiodących sprzedawców detalicznych i partnerów eksportowych. Portfolio wyrobów obejmuje szeroką gamę wysokiej jakości ciast w różnych kategoriach, w tym torty świąteczne, ciasta owocowe i tarty, ciasta w polewie czekoladowej, ciasta bożonarodzeniowe i mince pies, serniki, biszkopty i kruszonki. BBF posiada pięć zakładów produkcyjnych w Wielkiej Brytanii i Polsce, w których zatrudnia ponad 2000 osób.

Zespoły ekspertów ds. rozwoju nowych produktów i innowacji umożliwiają opracowywanie, dystrybucję i wprowadzanie na rynek doskonałych ciast i deserów, utrzymując konsumenta w centrum wszystkich naszych działań. Naszym celem jest zapewnienie, że spełniamy wymagania klientów i dostarczamy na rynek właściwe produkty wysokiej jakości na czas. Więcej informacji o firmie pod adresem www.bbflimited.com

Specjalista ds. Controllingu
Miejsce pracy: Szczecin
Zakres obowiązków:
  • Przygotowanie dziennych i tygodniowych rozliczeń kosztów produkcji wraz z analizą odchyleń
  • Gromadzenie danych dotyczących KPI i analiza wspierająca
  • Sporządzanie cyklicznych raportów, analiz oraz zestawień finansowych na potrzeby wewnętrzne Firmy jak i całej Grupy oraz instytucji zewnętrznych
  • Udział w przygotowywaniu prognoz i budżetów wraz z analizą odchyleń
  • Przygotowywanie raportów ad hoc dla bieżących potrzeb
  • Rozliczanie i analiza oszczędności generowanych w ramach projektów optymalizacyjnych w procesach produkcyjnych
  • Wprowadzanie nowych rozwiązań w zakresie optymalizacji procesów
Nasze wymagania:
  • Wykształcenie wyższe - preferowane ekonomiczne, matematyczne, statystyczne
  • 1-2 lata doświadczenia w controllingu (preferowane w branży produkcyjnej)
  • Zaawansowana znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel) – warunek konieczny
  • Znajomość języka angielskiego (poziom B2) – warunek konieczny
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne i organizacja pracy własnej z nastawieniem na realizację celów z dbałością o szczegóły
  • Umiejętności komunikacji interpersonalnej i pracy w zespole
Oferujemy:
  • Umowę o pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • Atrakcyjne i stabilne wynagrodzenie oraz premię regulaminową w wysokości 10%
  • Dodatek za niepalenie 45 zł
  • Świadczenia z ZFŚS
  • Preferencyjne warunki ubezpieczenia na życie w ramach ubezpieczenia grupowego
  • Praca w godzinach 8-16 od poniedziałku do piątku
  • Narzędzia pracy (laptop + telefon)

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 29-09-2021
Wyświetleń: 192