kandydatów

Etat Specjalista ds. organizacji serwisu

Firma: Centrum Informatyki.eu miejsce pracy: Police

Ogłoszenie numer: 5680149, z dnia 2021-09-27

Centrum Informatyki.eu

Już od 22 lat działamy na rynku technologii IT, wspierając firmy, instytucje, szkoły, szpitale i zakłady opieki zdrowotnej. Nasza oferta obejmuje kompleksowe rozwiązania: począwszy od doradztwa i konsultacji, poprzez projektowanie i wdrożenie systemów informatycznych, sprzedaż sprzętu, sprzedaż i serwis kas i drukarek fiskalnych, skończywszy na ochronie danych osobowych i systemach bezpieczeństwa informacji. Nasz nieliczny zespół pracuje w przyjaznej atmosferze wzajemnej pomocy przy realizacji różnorodnych zadań.

Specjalista ds. organizacji serwisu

Miejsce pracy: zachodniopomorskie / Police

Opis stanowiska

  • rozwiązywanie technicznych i użytkowych problemów związanych z obsługą oprogramowania, urządzeń IT, kas i drukarek fiskalnych;
  • organizacja i zapewnienie sprawnego funkcjonowania przepływu informacji w firmie;
  • terminowe i bezbłędne wprowadzanie danych do systemów informatycznych;
  • obsługa oprogramowania zakupy-sprzedaż-magazyn;
  • analiza ofert, przygotowanie wycen i dokonywanie zakupów w systemach kontrahentów firmy.

Wymagania

  • prawo jazdy kategorii B;
  • bardzo dobra organizacja pracy;
  • elastyczność co do różnorodności podejmowanych zadań;
  • sumienność, słowność, punktualność;
  • umiejętność i chęć szybkiego uczenia się, zaangażowanie w wewnętrzne szkolenia;
  • podstawowe obycie w środowisku systemów i urządzeń IT.

Preferowane wykształcenie wyższe lub średnie techniczne. Mile widziani studenci kierunków zaocznych.

Oferujemy

  • możliwość rozwoju i nauki zagadnień szeroko pojętego rynku technologii IT;
  • pracę w warunkach wzajemnej pomocy i bieżących szkoleń;
  • elastyczne podejście do terminów dni wolnych i urlopów;
  • zarobki miesięczne: 3700 - 4800zł brutto.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 28-09-2021
Wyświetleń: 166