kandydatów

Etat Sprzedawca

Firma: Dajar Sp. z o.o. miejsce pracy: Szczecin

Dajar Sp. z o.o. zatrudni pracowników do pracy w naszym firmowym sklepie

SKLEP HOME & GARDEN w Szczecinie na stanowisku

Sprzedawca

Miejsce pracy: Szczecin

Miejsce pracy: Dajar Sp. z o.o. - Outlet Park Szczecin

Region: zachodniopomorskie

Opis stanowiska:
  • profesjonalna obsługa klienta zgodnie ze standardami firmy,
  • obsługa kasy fiskalnej,
  • ustawianie towarów na regałach,
  • dbanie o estetyczny i właściwy sposób ekspozycji towarów,
  • realizacja założonych planów sprzedażowych.
Wymagania:

Od kandydatów oczekujemy:

  • zaangażowania i odpowiedzialności,
  • pozytywnego nastawienia i chęci do pracy,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • dyspozycyjności – praca w systemie równoważnym,
  • łatwości w nawiązywania kontaktów,
Oferujemy:
  • pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • miłą atmosferę w pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 27-09-2021
Wyświetleń: 161