kandydatów

Etat Projektant wnętrz

Firma: ARCHITEKA miejsce pracy: Szczecin

Ogłoszenie numer: 5630772, z dnia 2021-09-21

Zajmujemy się kompeksowym projektowaniem wnętrz wraz z nadzorami.

www.architeka.co

Projektant wnętrz

Miejsce pracy: zachodniopomorskie / Szczecin

Opis stanowiska

Architekt wnętrz

Wymagania

Szukamy:

1. Osoby doświadczonej w projektowaniu wnętrz - od koncepcji po rysunki techniczne. Jeśli masz minimum 2 lata doświadczenia przy kompleksowych projektach wnętrz, śmiało aplikuj. Nie szukamy asystentów architekta, a samodzielnych projektantów z doświadczeniem przy wykonywaniu projektów wykonawczych. Mile widziane doświadczenie na budowie.
Nie musisz wykonywać fotorealistycznych wizualizacji ani modelu 3d, mamy swoich grafików.
2. Kreatywnej, z nowymi pomysłami i inicjatywą!

3. Samodzielnej i odpowiedzialnej za podejmowane decyzje.

4. Pracujemy na aplikacji projektowej do kontaktu z Inwestorami.

5. Wymagamy wykształcenia wyższego architektury lub architektury wnętrz. Ważna będzie znajomość aktualnych trendów, materiałów i technik układania i ich zastosowania.

6. Musisz dbać o detale i być dokładną/ym.

7. Szukamy osoby o wysokiej kulturze osobistej, tolerancyjnej i potrafiącej zorganizować sobie pracę. Ważna jest dla nas terminowość i odpowiedzialność. Łatwość w nawiązywaniu kontaktu z Inwestorem jest dla nas kluczowa. Dobrze, jeśli jesteś mobilny i możesz dojechać na inwestycję poza miastem.

8. Szukamy tylko osób dyspozycyjnych do stałej pracy w godzinach 9-17

Cenimy Twoją kreatywność!

Oferujemy

Oferujemy rozwojową pracę w zgranym zespole. Cyklicznie szkolimy naszych Architektów. Współpracujemy z branżystami, wykonawcami i grafikami. Nasza pracownia mieści się przy ul. Wielkopolskiej 22.

Ponad stałą stawkę za projekty, oferujemy system prowizyjny oraz premiowy w zależności od wyników.

Działamy głównie na terenie Szczecina i okolic, ale prowadzimy też projekty zdalne i zagraniczne. Preferujemy osoby z działalnością gospodarczą i biegłym językiem angielskim.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 21-09-2021
Wyświetleń: 255