kandydatów

Etat Mechanik lub elektromechanik lub diagnosta

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie miejsce pracy: Szczecin

Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie
Mechanik lub elektromechanik lub diagnosta
Miejsce pracy: Szczecin
Numer: StPr/21/3001
OBOWIĄZKI:
Praca dla samodzielnego mechanika, elektromechanika, lub diagnosty samochodowego. Możliwe łączenie umiejętności i stanowisk, np. pracy mechanika i diagnosty samochodowego lub elektryka samochodowego i mechanika, w dowolnej konfiguracji zależnej od kompetencji i preferencji pracownika. Serwis dysponuje 6 stanowiskami naprawy i SKP. Oferuje zaplecze logistyczne, know-how i dużą samodzielność. Praca w regularnych godzinach 9-17, lewobrzeże, wolne weekendy i długie weekendy, pełen etat i wsparcie w celu realizacji odpowiedniej wielkości przerobu przez biuro i magazyn. Podana pensja to kwota minimalna dla osoby spełniającej warunki, podlega negocjacji zależnie od umiejętności i chęci do pracy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: CHĘĆ I MOTYWACJA DO PRACY
Uprawnienia: DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE (wymagany staż - lata: 1)
Uprawnienia: BARDZO DOBRA ZNAJOMOŚĆ BUDOWY POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH
Uprawnienia: CHĘĆ PODNOSZENIA KWALIFIKACJI

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : pracownik otrzyma wsparcie serwisu w zakresie samodzielnej pracy na jednym z ww. stanowisk[Umiejętność 1] : praca dla samodzielnego mechanika lub elektromechanika lub diagnosty samochodowego[Inne] : W zależności od umiejętności i chęci do pracy możliwe jest uzyskanie wyższych zarobków w stabilnej firmie oferującej rzetelne wynagrodzenie. Praca dla zmotywowanego, doświadczonego mechanika - wtedy zarobki adekwatnie wyższe.

Miejsce pracy:

Szczecin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 700 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie