kandydatów

Etat Technik

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie miejsce pracy: Szczecin

Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie
Technik
Miejsce pracy: Szczecin
Numer: StPr/21/2930
OBOWIĄZKI:
- prowadzenie i aktualizacja dokumentacji technicznej i użytkowej nadzorowanych sieci i systemów teleinformatycznych,- wsparcie techniczne użytkownika końcowego w zakresie telekomunikacji,- konfiguracja urządzeń komutacji i teletransmisji,- udział we wdrażaniu do eksploatacji nowego sprzętu telekomunikacyjnego, sieciowego i komputerowego,- instalacja oraz aktualizacja oprogramowania systemowego i użytkowego,- udział w dokonywaniu przeglądów technicznych, konserwacji sprzętu telekomunikacyjnego,- praca na rzecz bezpieczeństwa łączności,- praca z wykorzystaniem nowoczesnych technologii,- poznawanie narządzi teleinformatycznych, do których dostęp ma wąskie grono specjalistówWymagania niezbędne:- wykształcenie średnie, kierunek-profil: telekomunikacja, teleinformatyka, informatyka, elektronika- staż pracy: przy wykształceniu średnim - 3 lata, przy wykształceniu wyższym - 1 rok- umiejętności: dobra znajomość zagadnień z zakresu komutacji i teletransmisji, telekomunikacji i informatyki- samodzielność, dokładność, dyspozycyjność, terminowe wykonywanie działań, zaangażowanie w procesie pracyWymagania dodatkowe:- poświadczenie bezpieczeństwa: osobowe, upoważniające do dostępu do informacji niejawnych- mile widziane doświadczenie w zawodzie technik komutacji i teletransmisjiInformacje dodatkowe:- norma czasu pracy: 8 godzin dziennie /40 godzin tygodniowo - przedłużona do 12 godzin (godziny pracy 07.00-19.00, 19.00-07.00)- praca zmianowa: praca 7 dni w tygodniu, praca na drugiej zmianie i w porze nocnej- wysiłek fizyczny: nieznacznyWymagane dokumenty: - kwestionariusz dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie /ze strony internetowej: rcibydgoszcz.wp.mil.pl/- list motywacyjny- dokumenty poświadczające wykształcenie /kserokopie/-dokumenty poświadczające posiadane kwalifikacje i umiejętności /kserokopie/- przebieg zatrudnienia /kserokopie/- informacja o przetwarzaniu danych osobowych /ze strony internetowej: rcibydgoszcz.wp.mil.pl/Wymagane dokumenty należy przesłać na adres: Regionalne Centrum Informatyki Bydgoszcz, ul. Dwernickiego 1, 85-915 Bydgoszcz lub na adres e-mail: rcibydgoszcz.rekrutacja@ron.mil.pl w terminie do dnia 30.09.2021r. https://rcibydgoszcz.wp.mil.pl/u/2021.09.30_-_Szczecin_-_TECHNIK.pdf
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak, kierunek: TELEKOMUNIKACJA, TELEINFORMATYKA, INFORMATYKA, ELEKTRONIKA
Uprawnienia: SAMODZIELNOŚĆ
Uprawnienia: ZAANGAŻOWANIE
Uprawnienia: DOKŁADNOŚĆ
Uprawnienia: DYSPOZYCYJNOŚĆ
Uprawnienia: TERMINOWOŚĆ

Wymagania inne:

staż pracy: przy wykształceniu średnim - 3 lata, przy wykształceniu wyższym - 1 rok,dobra znajomość zagadnień z zakresu komutacji i teletransmisji, telekomunikacji i informatykiWymagania dodatkowe:- poświadczenie bezpieczeństwa: osobowe, upoważniające do dostępu do informacji niejawnych- mile widziane doświadczenie w zawodzie technik komutacji i teletransmisji

Miejsce pracy:

Szczecin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie