Etat Nauczyciel upośledzonych umysłowo (oligofrenopedagog) / nauczyciel - terapeuta

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie miejsce pracy: Szczecin

Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie
Nauczyciel upośledzonych umysłowo (oligofrenopedagog) / nauczyciel - terapeuta
Miejsce pracy: Szczecin
Numer: StPr/21/2909
OBOWIĄZKI:
PROWADZENIE ZAJĘĆ TERAPEUTYCZNO-EDUKACYJNYCH Z OSOBAMI Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ INTELEKTUALNĄ Z AUTYZMEM W RAMACH REALIZACJI OBOWIĄZKU SZKOLNEGO, PROWADZENIE ZAJĘĆ TERAPEUTYCZNYCH Z DZIEĆMI W RAMACH WCZESNEJ REHABILITACJI ORAZ ZAJĘĆ USPOŁECZNIAJĄCYCH I TERAPEUTYCZNYCH (W TYM TUS) Z OSOBAMI ZE SPEKTRUM AUTYZMU, W TYM Z ZESPOŁEM ASPERGERA.1) KONTAKT TELEFONICZNY2) KWESTIONARIUSZ OSOBY UBIEGAJĄCEJ SIĘ O ZATRUDNIENIE (DO POBRANIA NA STRONIE: WWW.KTA.SZCZECIN.PL) + LIST MOTYWACYJNY - PRZESŁAĆ NA ADRES E-MAIL: KTASZCZECIN@KTA.SZCZECIN.PL
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne

Wymagania inne:

Dodatkowe kwalifikacje z obszaru terapii z osobami ze spektrum Autyzmu oraz specjalistyczne kursy/szkolenia z metod pracy wykorzystywanych w pracy z osobami ze spektrum Autyzmu.Doświadczenie i kompetencje w samodzielnym prowadzeniu zajęć z osobami ze spektrum Autyzmu (dzieci, młodzież oraz dorośli), w tym z Zespołem Aspergera, doświadczenie w prowadzeniu terapii indywidualnej oraz grupowej.Mile widziane zdolności manualne i plastyczne, rękodzielnicze, majsterkowanie, terapia zajęciowa.Umiejętności oczekiwane:umiejętność stosowania specjalistycznych metod w terapii z osobami ze spektrum, opracowywanie dokumentacji, sumienność, odpowiedzialność, samodyscyplina, kreatywność, dyspozycyjność.

Miejsce pracy:

Szczecin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie