kandydatów

Etat Osoba sprzątająca

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie miejsce pracy: Szczecin

Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie
Osoba sprzątająca
Miejsce pracy: Szczecin
Numer: StPr/21/2759
OBOWIĄZKI:
1. STAŁE UTRZYMYWANIE CZYSTOŚCI WE WSZYSTKICH POWIERZONYCH POMIESZCZENIACH TJ.:MYCIE PODŁÓG, SPRZĄTANIE TOALET I UMYWALEK, GLAZURY I TERAKOTY WRAZ ZE STOSOWANIEM ŚRODKÓW DEZYNFEKUJĄCYCH, SPRZĄTANIE GABINETÓW, POMIESZCZEŃ BIUROWYCH, SZATNI STUDENCKICH ORAZ POMIESZCZEŃ GOSPODARCZYCH2. GENERALNE SPRZĄTANIE POMIESZCZEŃ DYDAKTYCZNYCH W OKRESIE PRZERW MIĘDZY ZAJĘCIAMI STUDENTÓW3. OKRESOWE MYCIE LAMPERII, DRZWI, WYWIETRZNIKÓW ITP.4. WYKONYWANIE CZYNNOŚCI PORZĄDKOWYCH PO PRACACH REMONTOWYCH5. UZUPEŁNIANIE NA BIEŻĄCO MYDŁA, RĘCZNIKÓW JEDNORAZOWYCH, PAPIERU TOALETOWEGO6. ZGŁASZANIE ZAPOTRZEBOWANIA NA ŚRODKI CZYSTOŚCI, PAPIER TOALETOWY, RĘCZNIKI JEDNORAZOWE ORAZ WORKI NA ŚMIECI7. ZŁASZANIE ADMINISTRATOROWI OBIEKTU LUB KIEROWNIKOWI DZIAŁU ADMINISTRACYJNO- GOSPODARCZEGO WSZELKICH ZAUWAŻONYCH USZKODZEŃ, AWARII, USTEREK.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Wymagania inne:

PRAKTYCZNA UMIEJĘTNOŚĆ SPRZĄTANIA

Miejsce pracy:

Szczecin

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie