kandydatów

Etat Starszy inspektor bhp

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie miejsce pracy: Szczecin

Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie
Starszy inspektor bhp
Miejsce pracy: Szczecin
Numer: StPr/21/2711
OBOWIĄZKI:
- kontarola warunków pracy;- przestrzeganie przepisów i zasad BHP- informowanie pracodawcy o stwierdzonych zagrożeniach zawodowych;- sporządzanie analiz stanu BHP;- udział w opracowaniu planów modernizacji i rozwoju zakładu pracy;- udział w ustalaniu okoliczności i przyczyn wypadków w pracy;współpraca z laboratoriami upoważnionymi do dokonywania badań i pomiarów czynników szkodiwych dla zdrowia;- udział w ustalaniu ryzyka zawodowegoWykształcenie wyższe o kierunku BHP lub średnie w zawodzie technik BHP z co najmniej 3-letnim stażem pracy w służbie BHP.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak, kierunek: Bezpieczeństwo Higieny Pracy

Wymagania inne:

Wyższe o kierunku BHP, lub średnie w zawodzie technik BHP z co najmniej 3-letnim stażem pracy w służbie BHP

Miejsce pracy:

Szczecin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 335 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie