kandydatów

Etat Mistrz zuk

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Pyrzycach miejsce pracy: Pyrzyce

Powiatowy Urząd Pracy w Pyrzycach
Mistrz zuk
Miejsce pracy: Pyrzyce
Numer: StPr/21/0404
OBOWIĄZKI:

- przyjmowanie i realizowanie zadań dotyczących usług transportu nieczystości stałych i płynnych, - organizowanie i kontrolowanie pracy działu oraz nadzór nad pracownikami, - prowadzenie ewidencji i dokumentacji środków transportu, - wystawianie kart drogowych, - obsługa programu komputerowego ZSI.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak, kierunek: Techniczny
Uprawnienia: prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: obsługa komputera- program MS Office (Word, Excel)
Uprawnienia: znajomość zagadnień związanych z logistyką i gospodarką odpadami

Wymagania dodatkowe:

Uprawnienia: mechanik samochodowy

Miejsce pracy:

Pyrzyce

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pyrzycach