Etat Inżynier Serwisu: Navigation / Dynamic Positioning / Automation

Firma: Kongsberg Maritime Poland Sp. z o.o. miejsce pracy: Szczecin

Kongsberg Maritime Poland Sp. z o.o.

www.km.kongsberg.com

Inżynier Serwisu: Navigation / Dynamic Positioning / Automation
Miejsce pracy: Szczecin, biuro Kongsberg Maritime Poland Sp. z o.o.

Dołącz do naszego zespołu a zapewniamy, że będziesz mieć fajną pracę w międzynarodowym środowisku, z dużymi możliwościami rozwoju i przyjazną atmosferą.

Twój zakres obowiązków:
  • instalacja, uruchomienie oraz serwisowanie systemów i urządzeń firmy kongsberg na statkach i obiektach typu offshore
  • zdalne wsparcie klientów przy wykorzystaniu platformy CRM oraz serwisów „remote”
  • przygotowywanie dokumentacji i raportów technicznych
  • dbanie o wysoki poziom i jakość wykonywanych zleceń serwisowych
  • współpraca z innymi grupami produktowymi i oddziałami firmy w celu wprowadzania usprawnień oraz rozwoju produktów i usług firmy kongsberg
Nasze wymagania:
  • masz wykształcenie techniczne: elektronika, elektrotechnika, mechatronika czy automatyka
  • dobrze znasz język angielski
  • lubisz działać zespołowo a jednocześnie cenisz sobie samodzielność i organizację pracy własnej
  • łatwo się uczysz i lubisz dzielić się swoją wiedzą
  • jesteś dyspozycyjny, gotowy na częste wyjazdy zagraniczne
Nasi pracownicy są zadowoleni z pracy i zostają z nami na długie lata, ponieważ oferujemy:
  • świetną atmosferę w pracy:
  • jesteśmy zwycięzcą Great Place To Work 2020,
  • jesteśmy zwycięzcą Great Place To Work 2020 dla Millenialsów
  • jesteśmy rzecznikiem standardu etyki
  • jesteśmy pracodawcą pomorza roku 2018
  • skandynawską kulturę pracy – zwracamy się do siebie na "ty" niezależnie od zajmowanego stanowiska i nie mamy dress code’u
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • prywatną opiekę medyczną z opcją dodatkową dla członków rodziny
  • ubezpieczenie na życie
  • program rekomendacji pracowników
  • wczasy pod gruszą/dofinansowanie urlopu
  • elastyczne godziny pracy
  • komfortowe, nowoczesne biuro z dostępnym chillout roomem
  • dbałość o work-life balance
  • zakup akcji Kongsberg Gruppen z 25% rabatem
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego (pakiet szkoleń, dofinasowanie nauki, online kursy angielskiego, niemieckiego oraz norweskiego , także dla członków rodziny)
  • wsparcie naszych pracowników w rozwijaniu pasji i zainteresowań pozazawodowych
  • prezenty okazjonalne dla naszych pracowników
  • pełny komplet narzędzi do pracy
  • pakiet relokacyjny
  • bonusy z okazji ślubu i narodzin dziecka