Etat Specjalista do spraw zamówień publicznych/stanowisko: specjalista

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie miejsce pracy: Szczecin

Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie
Specjalista do spraw zamówień publicznych/stanowisko: specjalista
Miejsce pracy: Szczecin
Numer: StPr/21/2429
OBOWIĄZKI:
1. Sporządzanie treści dokumentów przetargowych w ścisłej współpracy z współpracownikami.2. Przygotowywanie odpowiednich druków formalnych niezbędnych do pracy komisji przetargowej, sporządzanie protokołu z otwarcia ofert i wniosków oraz protokołu z postępowania.3. Prowadzenie rejestru postępowań o zamówienie publiczne.4. Sporządzanie i archiwizacja elaboratu rozliczeniowego z przeprowadzonego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego.5. Analizowanie treści sporządzonych dokumentów przetargowych z przepisami zawartymi w obowiązujących aktach prawnych.5. Uczestnictwo w naradach, pracach komisji przetargowej.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: prawo lub ekonomia lub administracja
Uprawnienia: UMIEJĘTNOŚĆ REDAGOWANIA PISM
Uprawnienia: ORGANIZACJA PRACY WŁASNEJ
Uprawnienia: SYSTEMATYCZNOŚĆ
Uprawnienia: ZNAJOMOŚĆ PRZEPISÓW USTAW
Uprawnienia: PAKIET MS OFFICE
Uprawnienia: PRAWO ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH
Uprawnienia: RZETELNOŚĆ
Uprawnienia: OBSŁUGA KOMPUTERA
Uprawnienia: ZNAJOMOŚĆ KODEKSU CYWILNEGO
Uprawnienia: OBSŁUGA URZĄDZEŃ BIUROWYCH
Uprawnienia: ANALITYCZNE MYŚLENIE
Uprawnienia: ZNAJOMOŚĆ PRZEPISÓW FINANSÓW PUBLICZNYCH I ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH
Uprawnienia: ODPOWIEDZIALNOŚĆ
Uprawnienia: ZNAJOMOŚĆ USTAWY O FINANSACH PUBLICZNYCH
Uprawnienia: DOKŁADNOŚĆ
Uprawnienia: SAMODZIELNOŚĆ

Wymagania inne:

Mile widziane: znajomość PLATFORMY ZAKUPOWEJ, doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w zamówieniach publicznych, praca w jednostkach i instytucjach budżetowych, wiedza z zakresu zasad sporządzania dokumentacji przetargowej.

Miejsce pracy:

Szczecin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

3 611 - 4 019 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie