Etat Pozostali monterzy i serwisanci instalacji i urządzeń teleinformatycznych/stanowisko: serwisant urzą

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie miejsce pracy: Szczecin

Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie
Pozostali monterzy i serwisanci instalacji i urządzeń teleinformatycznych/stanowisko: serwisant urządzeń elektronicznych
Miejsce pracy: Szczecin
Numer: StPr/21/2445
OBOWIĄZKI:
Do obowiązków będzie należało m. in.:- instalowanie i konfigurowanie systemów operacyjnych oraz aplikacji na komputerach Zachodniopomorskiego Urzędu Wojewódzkiego,- pomoc pracownikom ZUW w zakresie użytkowania oprogramowania i sprzętu,- zapewnienie serwisu oprogramowania i sprzętu,- podłączanie i konfiguracja urządzeń komputerowych,- diagnozowanie i rozwiązywanie problemów z siecią komputerową Zachodniopomorskiego Urzędu Wojewódzkiego.Pracodawca oferuje: - stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,- fundusz socjalny (ZFŚS) - dofinansowanie wypoczynku pracownika tzw. "wczasów pod gruszą", finansowe świadczenia w okresie wiosennym, jesienno-zimowych i z okazji Dnia Dziecka, zakładowe pożyczki na preferencyjnych warunkach, bezzwrotna pomoc finansowa w trudnych sytuacjach itd.,- dogodne i elastyczne godziny pracy,- możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego,- szkolenia interpersonalne i specjalistyczne,- możliwość refundacji części kosztów za studia i kursy językowe,- praca w zabytkowym budynku, połozonym w centrum miasta na Wałach Chrobrego.Warunki pracy:- praca fizyczna (wymagająca sprawności fizycznej),- stanowisko pracy wyposażone jest w komputer, monitor ekranowy - obsługa komputera powyżej 4 godzin dziennie,- stanowisko pracy znajduje się na I piętrze budynku ZUW, częściowo dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych (winda oraz urządenia higieniczno-sanitarne na każdej kondygnacji, brak podjazdów),- system pracy ośmiogodzinny,- w wyjątkowych sytuacjach praca po godzinach pracy Urzędu, także w weekendy,- oświetlenie dzienne i sztuczne,- praca wykonywana na terenie ZUW. FORMY KONTAKTU Z PRACODAWCĄ:- kontakt osobisty tylko po uprzednim telefonicznym umówieniu się: 91 4303439 lub 91 4303633;- CV na adres e-mail: ok@szczecin.uw.gov.pl lub bl@szczecin.uw.gov.pl;- CV + list motywacyjny przesłać pocztą z dopiskiem "SERWISANT URZĄDZEŃ ELEKTRONICZNYCH".
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: CHĘĆ DO PRACY
Uprawnienia: Korzystanie z pełni praw publicznych
Uprawnienia: Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe
Uprawnienia: PODSTAWOWA ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA ANGIELSKIEGO
Uprawnienia: Posiadanie obywatelstwa polskiego
Uprawnienia: ODPOWIEDZIALNOŚĆ
Uprawnienia: SERWISANT SPRZĘTU KOMPUTEROWEGO (wymagany staż - lata: 2)

Miejsce pracy:

Szczecin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 120 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie