Etat Pozostali pracownicy obsługi biura gdzie indziej niesklasyfikowani/stanowisko: referent

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie miejsce pracy: Szczecin

Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie
Pozostali pracownicy obsługi biura gdzie indziej niesklasyfikowani/stanowisko: referent
Miejsce pracy: Szczecin
Numer: StPr/21/2426
OBOWIĄZKI:
1. Prowadzenie korespondencji z wykonawcami robót, biurami projektów, administratorami, użytkownikami, organami administracji publicznej i innymi stronami powiązanymi z procesem inwestycyjnym;2. Opracowywanie zbiorczej ewidencji przydzielonych zadań inwestycyjnych w fazie realizacyjnej i stopnia ich zaawansowania;3. Kompletowanie w teczkach zadań, z chwilą wprowadzenia zadań do etapu realizacji dokumentów procesu inwestycyjnego;4. Rozliczanie zadań inwestycyjnych;5. Współpraca z innymi komórkami RZI, organami administracji państwowej, nadzorem budowlanym, administratorami i użytkownikami w zakresie ustalania warunków lokalizacji inwestycji celu publicznego, warunków zabudowy i zagospodarowania terenu dla budownictwa na terenach miejskich i w kompleksach zamkniętych a także w zakresie pozostałych uwarunkowań, oddziałujących w sposób istotny na realizację zadania.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak, kierunek: budowlane, ekonomiczne
Uprawnienia: UMIEJĘTNOŚĆ ANALIZY DANYCH
Uprawnienia: DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE NA PODOBNYM STANOWISKU
Uprawnienia: ROZWIĄZYWANIE PROBLEMÓW
Uprawnienia: PRACA W ZESPOLE

Miejsce pracy:

Szczecin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

2 800 - 3 200 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie