kandydatów

Etat Sprzatacz 3/4

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Stargardzie miejsce pracy: Stargard

Powiatowy Urząd Pracy w Stargardzie
Sprzatacz 3/4
Miejsce pracy: Stargard
Numer: StPr/21/0771
OBOWIĄZKI:
Sprzatanie terenu wokół szkoły, prace konserwatorsko-porzadkowe na terenie szkoły, drobne prace remontowe.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pozostali pracownicy wykonujący prace proste gdzie indziej niesklasyfikowani
Wykształcenie: podstawowe, brak

Wymagania inne:

Godziny pracy: 07 00 - 13 00; według harmonogramu. Uprawnienia do 1 KV. Praca na wysokości do 3 m, ciężry do 20 kg. Płaca zasadnicza 1750,00 brutto+premia regulaminowa 20%. tj. 350, 10+dodatek stażowy.

Miejsce pracy:

Stargard

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 1 750 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Stargardzie