kandydatów

Etat Referent

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie miejsce pracy: Szczecin

Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie
Referent
Miejsce pracy: Szczecin
Numer: StPr/21/2348
OBOWIĄZKI:
- USTALANIE PRAWA DO ŚWIADCZEŃ Z UBEZPIECZENIA EMERYTALNO - RENTOWEGO, OBLICZANIE ICH WYSOKOŚCI, ORAZ KIEROWANIE AKT SPRAWY DO POSTĘPOWANIA ORZECZNICZEGO - OPRACOWYWANIE DECYZJI W ZAKRESIE ŚWIADCZEŃ EMERYTALNO - RENTOWYCH- USTALANIE OKOLICZNOŚCI POWSTANIA NADPŁAT I NIEDOPŁAT EMERYTUR I RENT ORAZ DODATKÓW DO EMERYTUR I RENT- USTALANIE WYSOKOŚCI POTRACEŃ Z EMERYTUR I RENT Z TYTUŁU ZALEGŁYCH SKŁADEK, NADPŁAT ORAZ INNYCH TYTUŁÓW- USTALANIE I POBIERANIE ZALICZKI NA PODATEK DOCHODOWY I SKŁADKI NA UBEZPIECZENIE ZDROWOTNEKOMPLET DOKUMENTÓW NALEŻY SKŁADAĆ OSOBIŚCIE LUB PRZESŁAĆ LISTOWNIE NA ADRES KRUS OR KOSZALIN, 75-846 KOSZALIN UL. SŁOWIAŃSKA 5, ZGODNIE Z WYTYCZNYMI ZAWARTYMI W OGŁOSZENIU ZAMIESZCZONYM NA STRONIE INTERNETOWEJ WWW.BIP.KRUS.GOV.PL W ZAKŁADCE "PRACA W KRUS", A NASTEPNIE "OR W KOSZALINIE".
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: ZNAJOMOŚĆ USTAWY O UBEZPIECZENIU SPOŁECZNYM ROLNIKÓW I STATUTU KRUS
Uprawnienia: UMIEJĘTNOŚĆ PRACY W ZESPOLE
Uprawnienia: UMIEJĘTNOŚĆ OBSŁUGI APLIKACJI I URZĄDZEŃ BIUROWYCH
Uprawnienia: KOMUNIKATYWNOŚĆ
Uprawnienia: MILE WIDZIANE OSOBY POSIADAJĄCE ORZECZENIE O STOPNIU NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI
Uprawnienia: WYSOKA KULTURA OSOBISTA
Uprawnienia: ZNAJOMOŚĆ USTAWY O EMERYTURACH I RENTACH Z FUNDUSZU UBEZPIECZEŃ SPOŁECZNYCH

Miejsce pracy:

Szczecin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie