kandydatów

Etat Brygadzista

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Goleniowie miejsce pracy: Goleniów

Powiatowy Urząd Pracy w Goleniowie
Brygadzista
Miejsce pracy: Goleniów
Numer: StPr/21/0650
OBOWIĄZKI:
1. Nadzór nad pracownikami.2. Organizacja pracy dla pracowników.3. Kontrola stanów oraz terminów przydatności surowców mięsnych.4. Kontrola nad stanami surowców.5. Zapewnienie ciągłość produkcji .6. Planowanie przygotowania półproduktów do produkcji biorąc pod uwagę terminy przydatności oraz alergeny.7. Kontrola czystości magazynów przypraw przyprodukcyjnych. 8. Prowadzenie szkoleń stanowiskowych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Język: rosyjski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Język: ukraiński, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Język: polski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych
Uprawnienia: biegła obsługa komputera z obsługą internetu
Uprawnienia: ZRĘCZNOŚĆ
Uprawnienia: Sprawność fizyczna

Miejsce pracy:

Goleniów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 21 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Goleniowie