kandydatów

Etat Wagonowa/wy- sprzątanie wagonów

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie miejsce pracy: Szczecin

Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie
Wagonowa/wy- sprzątanie wagonów
Miejsce pracy: Szczecin
Numer: StPr/21/2203
OBOWIĄZKI:
SPRZĄTANIE WAGONÓW W PRZEDZIAŁACH, KORYTARZACH, PRZEDSIONKACH;OPRÓŻNIANIE ŚMIETNICZEK ORAZ WYTARCIE NA MO9KRYCH ZEWNĘTRZNYCH ŚCIANEK, USUWANIE ŚMIECI , ZAMIATANIE I UMYCIE PODŁÓG ( RÓWNIEŻ POD ŁAWKAMI I GRZEJNIKAMI), PRZETARCIE NA MOKRO STOLIKÓW , POPRAWIENIE UŁOŻENIE GALANTERII WAGONOWEJ (FIRANKI, POKROWCE NA ZAGŁÓWKI) W KABINACH WC I UMYWALKACH;OPRÓŻNI8ANIE I CZYSZCZENIE MISEK SEDESOWYCHZ OBU STRON, CZYSZCZENIE ŚCIAN, SUFITÓW, DRZWI, KLOSZY, OŚWIETLENIA ZEWNĄTRZ, PÓŁEK, OSŁON GRZEJNIKÓW I PODŁÓG, CZYSZCZENIE SZYB, LUSTER I RAM OKIENNYCH, DŹWIGANIE CIĘŻARÓW DORYWCZO-KOBIETY DO 20KG, MĘŻCZYŹNI DO 50 KG.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: SAMODZIELNOŚĆ
Uprawnienia: PUNKTUALNOŚĆ, SUMIENNOŚĆ, DOKŁADNOŚĆ

Miejsce pracy:

Szczecin

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,8 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie