kandydatów

Etat Doradca zawodowy w gryfinie

Firma: Młodzieżowe Biuro Pracy Szczecin miejsce pracy: Szczecin

Młodzieżowe Biuro Pracy Szczecin
Doradca zawodowy w gryfinie
Miejsce pracy: Szczecin
Numer: 47/7/2021
OBOWIĄZKI:
porady dot. zmiany kwalifik., podjęcia zatrud., oraz infor. zawod. o szkol. i kształc.,aktualiz. infor. o zawodach, współp. z pracodawcami, publicznymi służbami zatrud. oraz instytuc. rynku pracy, rozpoz. potrzeb szkoleniowych uczest. i absolw. OHP oraz klientów rynku pracy, doradz. w rekrut. do OHP, poszukiw. praktyk dla uczest. OHP, monit. przygot. zawod., pomoc absolw. OHP w znalezieniu pracy lub kontynuacji nauki, współp. z jednost. OHP
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: obsługa komputera

Wymagania dodatkowe:

Zawód: Doradca zawodowy

Wymagania inne:

wysoki poziom samodzielności w działaniu, zdolności interpersonalne i komunikacyjne, umiejętności organizacyjne, otwartość, odpowiedzialność, zaangażowanie, samodzielność, umiejętność radzenia sobie ze stresem

Miejsce pracy:

Szczecin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Młodzieżowe Biuro Pracy Szczecin