kandydatów

Etat Pracownik ds. księgowości

Firma: Abena Polska Sp. z o.o. miejsce pracy: Łozienica

Ogłoszenie numer: 5040276, z dnia 2021-06-30

Abena Polska Sp. z o.o.

Abena Polska Sp. z o.o.,  lider na polskim rynku wyrobów medycznych oraz w sektorze opieki specjalizujący się w sprzedaży artykułów higienicznych m.in. pieluszek dla dzieci, pieluchomajtek, podkładów higienicznych, rękawic, opakowań jednorazowych itp. Posiadający w swoim asortymencie również środki higieny osobistej, kosmetyki do mycia i pielęgnacji ciała poszukuje kandydata do pracy na stanowisku:

Pracownik ds. księgowości

Miejsce pracy: zachodniopomorskie / Łozienica

Opis stanowiska

  • ujmowanie zdarzeń gospodarczych zgodnie z wymogami ustawy o rachunkowości, przepisów podatkowych (m.in. dekretowanie, rozliczanie i księgowanie dokumentów),
  • rozliczanie i uzgadnianie kont księgowych,
  • weryfikacja poprawności dokumentacji zdarzeń gospodarczych pod kątem podatkowym,
  • rozliczanie sald należności, zobowiązań, wyjaśnianie nieprawidłowości w tym zakresie.

Wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • wykształcenie min. średnie,
  • znajomość regulacji prawnych w zakresie podatku dochodowego od osób prawnych, podatku od towarów i usług,
  • praktyczna znajomość MsOffice (w szczególności Excel),
  • zaangażowanie, otwartość i inicjatywa do rozwiązywania problemów,
  • umiejętność pracy na samodzielnym stanowisku,
  • dobra organizacja pracy,
  • znajomość programu Comarch ERP Optima, oraz języka angielskiego (mile widziane),

Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę,
  • pracę w bezpiecznych warunkach przy zachowaniu wszelkich norm i standardów pracy w Grupie Abena,
  • przyjazną atmosferę w pracy,
  • atrakcyjny pakiet benefitów (grupowe ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, świadczenia świąteczne, zwrot części kosztów dojazdu zgodnie z wewnętrznym regulaminem),
  • możliwość rozwoju poprzez regularne szkolenia, naukę języków, indywidualne podejście do pracownika

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 30-06-2021
Wyświetleń: 210